Докладна інформація про компанію

PAPOROt’ smart-prostir – унікальна для міста Чернівці комунікаційна платформа.  Це атмосферний хаб, де надзвичайно комфортно працювати, створювати нові ідеї, будувати бізнес, навчатись, втілювати мрії, інтелектуально відпочивати, спілкуватись у колі однодумців та просто дивитись у вікно з філіжанкою запашної кави.

Ми створили в Чернівцях простір для спільноти активних та креативних людей, інтелектуальне середовище для гармонійного розвитку – особистого та професійного, корисного та приємного спілкування та відпочинку.

Існує старовинна карпатська легенда про чародійний цвіт папороті, що сяє дивним вогнем і дарує тому, хто її зірве, здійснення усіх мрій, таємні знання, здоров’я та багатство. Багато тих шукачів щастя, проте дістанеться заповітна квітка лише найнаполегливішим, найзавзятішим та найзапаленішим.

Філософія нашого смарт-простору полягає у пошуку власної квітки папороті для тих, хто прагне нового та цікавого, та не бажає зупинятися на досягнутому.

PAPOROt’ smart-prostir пропонує своїм відвідувачам багато локацій різних форматів — коворкінг, 4 конференц-зали, 3 переговорні кімнати, смарт-кафе, гейм-зону. Усі локації наповнено сучасним обладнанням та гарантують своїм мешканцям та відвідувачам досконалий сервіс.

Як немає кордонів у простору, так і немає меж вільним думкам та заповітним мріям, творчому пошуку та прагненню досконалості…

Ми осяємо Ваш шлях у новий вимір творчих, інноваційних, фінансових, технологічних та екологічних ідей і рішень, що мають добрі наміри та зроблять майбутнє кращим!

PAPOROt’ smart-prostir — незвіданий простір нових можливостей!

Курси
Категорії курсу: мовні - англійська мова.
Вік аудиторії: студенти, дорослі.
від 1500 грн
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі курси в Чернівцях, а також ВНЗ в Чернівцях, коледжі та технікуми в Чернівцях, репетитори в Чернівцях, робота в Чернівцях

Зворотній зв'язок