Докладна інформація про компанію

«Творча кухня» — це мережа арт-студії у Києві та Львові, в яких вчаться виходити за рамки та відкривати для себе світ творчості та свободи.

Ми робимо мистецтво доступним, проте не забуваючи про художні якості та рівень навичок і знань, які отримають учні на курсах та майстер-класах.

Як же все починалось?

Спочатку була картинна галерея, але бажання клієнтів не лише споглядати картини, а стати частиною процесу її створення стало поштовхом для росту компанії.

У кожної людини, при створення власної справи є мрія. У нашого засновника, Роберта Окопова – це заснування такого творчого простору, в якому можна було вільно взаємодіяти і художнику-викладачу, і учню, де б не звертали увагу на рівень вмінь, вік та статус. Де б в першу чергу звертали увагу на бажання відкрити для себе мистецтво як спосіб не лише сховатись від буденних проблем, а й за допомогою творчості досягнути гармонійного стану.

Ось так і була створена «Творча кухня». Починаючи з 2011 року в наших творчих студіях проводяться повноцінні навчальні курси в таких напрямках:

 • Живопис;
 • Акварель;
 • Академічний малюнок;
 • Портрет;
 • Курс для абітурієнтів;
 • Гончарство та кераміка;
 • Скульптура;
 • Аерографія;
 • Художня школа для дітей.

Формат занять в «Творча кухня» також передбачає проведення майстер-класів, тобто за декілька годин інтенсиву учні матимуть змогу познайомитись з конкретним художнім стилем живопису чи певного виду творчості, а також створити власні вироби чи написати картини.

Відвідуючи курси чи майстер-класи, студійці опановують основні художні навички та мають можливість поглиблювати свої знання та розширювати художні вміння. А високий рівень викладання в студіях «Творча кухня» підтверджується тим, що картини наших студійців успішно продаються не лише на території України, а й закордон. Ми пишаємось тим, що причетні до творчості учнів, роботи яких перебуваються в особистих колекціях в Сполучених Штатах та країнах Європи.

В «Творча студія» панує атмосфера творчості та професіоналізму. В студіях працюють відомі художники і більшість викладачі мають вищу або інші види художньої освіти, що гарантує високий рівень навчання та отримання навиків як на рівні ремесла, так і на рівні професійних митців.

Унікальність студій «Творча кухня».

Ми за зручне місце розташування, тому всі наші студії знаходяться в близькій доступності від метрополітену чи великих транспортних розв’язок.

Студії «Творча кухня»:

 • не обмежують ні в віці – у нас є заняття, які підходять для дітей від 4 років, а верхньої межі взагалі не існує;
 • у нас великий вибір видів та форматів занять – де кожен може знайти щось цікаве для себе;
 • для вашої зручності студії працюють 7 днів на тиждень;
 • заняття не обмежуються часом, адже творчість це непередбачуваний процес!

Наші студії пропонують свої локації для проведення яскравих корпоративних свят, групових творчих тренінгів та тимбілдингів, а також організацію днів народжень та романтичних майстер-класів!

В «Творча кухня» доводять, що малювати чи творити може кожен. І як раз в стінах наших студій працюють художники, гончарі, скульптори – для яких  їх робота як повітря, тому їм легко передавати свої знання та навчати клієнтів відключати шум зовнішнього світу та вмикати внутрішні ресурси!

Чекаємо усіх в гостях у «Творча кухня».

Курси
Категорії курсу: мистецтво, творчість - декоративне мистецтво, образотворче мистецтво; початковий розвиток - початковий розвиток, творчість.
Вік аудиторії: середня школа, студенти, дорослі, пенсіонери.
від 4300 грн
-5%
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок