Докладна інформація про компанію

Коротко про нас

Навчально-тренінговий центр «Кваліфікація» - освітня площадка для професійного і особистнісного розвитку та вдосконалення Вашого бізнесу.

Метою діяльності НТЦ «Кваліфікація» є формування ґрунтовних знань та навиків, що допоможуть Вам зреалізувати найсміливіші професійні задуми. Бути кращими і тим самим забезпечувати конкурентну перевагу Вашого бізнесу, адже «Якість не знає компромісів»

Даний проект об'єднав навколо себе експертів своєї справи, які мають багаторічний практичний досвід. Бізнес тренери Навчально-Тренінгового Центру «Кваліфікація» – це дипломовані та високопрофесійні спеціалісти, що здійснюють навчально-тренувальну діяльність практичного спрямування у сфері фінансів, бухгалтерського обліку, менеджменту, маркетингу  та психології.

Діяльність

Навчально-тренінговий центр «Кваліфікація» організовує і проводить навчальні курси, тренінги, майстер-класи, практикуми для бухгалтерів, нефінансових менеджерів та власників бізнесу з напрямів:

  • «Фінанси та Бухгалтерія»
  • «Менеджмент та Маркетинг»
  • «Психологія бізнесу та особистості»  

націлених на підвищення ефективності ведення та супроводу бізнес-процесів компанії.

Цільова аудиторія:

  • Власники бізнесу;
  • Керівники підприємства;
  • ТОП-менеджери;
  • Бухгалтери.

НТЦ "Кваліфікація", націлений на довгострокові відносини зі своїми Клієнтами і гарантує надання повного циклу якісних інформаційних, освітніх, консультаційних послуг адаптованих під потреби Клієнта, конфіденційність, максимальну зацікавленість у підвищенні управлінських компетенції, розвитку професійних навиків та забезпеченні комплексного підходу до навчання персоналу Вашої компанії.

Курси
Категорії курсу: професійні, підвищення кваліфікації - бухоблік, економіка; комп'ютер - автоматизація підприємства (1с та ін.).
Вік аудиторії: студенти, дорослі.
від 2500 грн
-15%
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Партнери сайту
Територія знань, навчальний центр
Територія знань, навчальний центр
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Івано-Франківську, а також ВНЗ в Івано-Франківську, коледжі та технікуми в Івано-Франківську, репетитори в Івано-Франківську, робота в Івано-Франківську

Зворотній зв'язок