Докладна інформація про компанію

Державний вищий навчальний заклад «Київський електромеханічний коледж»  - вищий навчальний заклад І рівня акредитації, який здійснює підготовку фахівців за спеціальностями освітньо-кваліфікаційних рівнів молодшого спеціаліста з одночасним завершенням здобуття повної загальної середньої освіти та отриманням робітничих професій на курсах професійно-технічної підготовки. 

За 140 років діяльності навчальний заклад підготував більше 65000 фахівців для залізничного транспорту, метрополітену інших підприємств України.

У коледжі функціонують 22 кабінети, 27 лабораторій, 10 комп’ютерних класів, бібліотека та читальна зала на 80 місць, актова зала на 300 місць, кімнати для занять в гуртожитках, кабінет для курсового та дипломного проектування, 2 корпуси навчальних майстерень, начальні полігони, спортивна зала, легкоатлетични манеж, 2 спортивних майданчика. Навчально–лабораторна база коледжу постійно оновлюється сучасними комп’ютерами, інтерактивним та мультимедійним обладнанням, яке встановлено  у всіх лабораторіях і кабінетах, сучасним новітнім  обладнанням, яке використовується на підприємствах залізничного транспорту. 

Коледж має давні тісні партнерські зв’язки з Державним економіко-технологічним університетом транспорту (м. Київ), Українським державним університетом залізничного транспорту (м. Харків), Дніпропетровським національним університетом залізничного транспорту (м. Дніпро), Національним технічним університетом України «КПІ» (М.Київ), Державним університетом інформаційно-комунікаційних технологій (м. Київ), Національним університетом харчових технологій (м. Київ). З 2015 року налагоджені зв'язки з Технічним університетом Габрово (Болгарія) та Університетом м. Жиліна (Словакія). Наші випускники мають можливість продовжити навчання за скороченими програмами у вказаних університетах на бюджетній та контрактній формах навчання. 

Курси
Категорії курсу: професійні, підвищення кваліфікації - інше; водіння - автошкола (одержання прав); початковий розвиток - початковий розвиток, творчість.
Вік аудиторії: студенти, дорослі.
від 4000 грн
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Партнери сайту
Tomatis-Kiev, центр дитячого розвитку
Tomatis-Kiev, центр дитячого розвитку
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок