Докладна інформація про компанію

Освіта Z - спільний освітній проект Громадської Організації "Неподільна Україна" та газети "Громадянське суспільство в Україні".

Наша мета - побудова успішної процвітаючої Батьківщини, в якій працюють професіонали своєї справи. В школах навчаються талановиті учні, до ВНЗ вступають підготовлені студенти, а випускники не б'ються головою об стіну в пошуках роботи. Передові світові компанії борються за те, щоб їх запросити. Для працівників не викликає проблеми перекваліфікації для одержання більш затребуваної роботи, а пенсіонери вміло користуються комп'ютером та відпочивають на кращих курортах.  Країна, в якій громадяни замість цілодобового перегляду депресивних телешоу в телевізорі, займаються власним бізнесом та більше не рахують копійки, в надії на "милість" влади.

Відповідно до теорії поколінь, розробленої Вільямом Штраусом і Нілом Хоувом та доповненої сучасними вченими, наше майбутнє творитиме нове - покоління Z. Проект "Освіта Z" представляє освітні курси нової епохи. Впевнена в собі, здорова, цілеспрямована нація - такими ми бачимо українців після проходження курсів проекту. Наш освітній тур по країні розпочинаємо зі столиці. В Києві по вул. Харківське шосе, 7 розмістилася редакція газети "Громадянське суспільство в Україні". Саме з цього острівка науки та натхнення розпочинається наш просвітницький шлях по регіонам України.

Курси
Категорії курсу: мовні - англійська мова.
Вік аудиторії: молодша школа, середня школа, студенти, дорослі, пенсіонери.
від 80 грн
-5%
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок