Докладна інформація про компанію

Мене звуть Хрістінская Наталія. Я майстер і викладач в сфері Б'юті індустрії. Мій досвід роботи більше 6 років, за ці роки мною були проведені кілька тисяч процедур. Пройшовши понад 20 навчань і підвищень кваліфікації у провідних фахівців, а також ставши викладачем-технологом я дізналася багато інформації, яка дозволила вивести навички моєї роботи на високий рівень.

За всі роки практики я регулярно відвідую курси підвищення кваліфікації, і семінари з розвитку своєї діяльності як окремого бізнесу, конгреси і конференції, спілкуюся і знайомлюся з колегами ділюся досвідом і завжди підвищую рівень своїх знань і майстерності. Викладачем працюю 5 років. За цей час провела 127 навчань, після яких успішно і плідно працюють близько 100 моїх учениць. Я завжди прагну вдосконалювати свої навички, і кажу своїм ученицям те ж саме.

Чому мені можна довірити вашу красу?

  • Працюю і навчаю за допомогою високо якісного матеріалу, всі витратні матеріали строго одноразові і стерильні.
  • Я гарант стерильності і дезінфекції, а, отже, вашої безпеки, довіри і впевненість у правильному виборі майстра, що для мене найважливіше!
  • Завжди слідкую за новими трендами, вивчаю що корисно і краще для шкіри, тим самим підвищую інформативну базу для своїх учнів.
  • Головний принцип роботи, проведення процедури такої якості, яке я хотіла б для самої себе.
  • Критерії моєї роботи, зробити процедуру якісно, ​​максимально безболісно і за максимально короткий термін, щоб заощадити ваш час.
  • Індивідуально для кожного, я підбираю кошти і програму по догляду за шкірою, виходячи з ваших бажань і потреб. Адже я дбаю про своїх клієнтів, і навчаю того ж!

Ваш затишок і комфорт є найважливішим під час процедури. Ви не пошкодуєте про свій вибір! «Зміни реальність свого уявлення»

Курси
Категорії курсу: професійні, підвищення кваліфікації - краса, здоров'я.
Вік аудиторії: студенти, дорослі, пенсіонери.
від 1800 грн
-10%
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі курси в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок