Докладна інформація про компанію

Покоління Z - це інформаційне покоління, діти, народжені в епоху масштабного поширення інтернет-технологій (2000-2020 рр.). Центр розвитку навичок SOFT SKILLS "ПОКОЛІННЯ Z" створений 1 червня 2015 для формування надпрофесійних навичок дітей і підлітків 7-17 років для досягнення успіху в сучасному світі та підготовці до професій майбутнього + профорієнтація!

З 2015 року наші програми відвідало більше 1600 учасників, проведено 7 сезонів курсів, 4 весняних, літніх і осінніх табору, проведено понад 40 публічних заходів і відкриті філії на основі партнерських програм на лівому і правому березі Києва, зареєстровано 3 бренду в Укрпатенті!

У нашому багажі близько 30 унікальних програм, які ведуть не штатні викладачі, а експерти своєї справи, які мають значимі в своїй області, як правило керівники компаній, власники бізнесу, небайдужі і дуже люблять дітей люди! Кожна програм отримує десятки відгуків, які друкуються в соціальних мережах або відеотзивов на каналі Центру!

Ми - не бізнес школа, ми - СООБЩЕСТВО батьків, викладачів, тренерів, бізнесменів, громадських організацій, ЗМІ, метою якого є надання можливостей оволодіння гнучкими навичками (SOFT SKILLS) сучасним дітям і підліткам різних соціальних верств!

Наша унікальність в тому, що ми не обмежуємо спілкуваннями з нами в рамках курсу! МИ ВІДКРИТІ ЗАВЖДИ! Ми постійно на зв'язку, кожен тренер із задоволенням надасть консультацію та дітям і батькам і дасть відповіді на питання! Ми збираємо наших учасників на благодійні та громадські заходи, екскурсії в успішні компанії!

Всі заняття проходять у вигляді тренінгів, бізнес-симуляцій, ділових ігор, дискусій!

Курси
Категорії курсу: професійні, підвищення кваліфікації - психологія, особистісний розвиток.
Вік аудиторії: молодша школа.
від 2300 грн
-3%
Оцінка відвідувачів
(по 1 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Мои дети 9 и 13 лет обучались в Поколении Z на 4х-курсах - Познавательная мотивация, Финансовый гений, Крутой видеоблогинг и Позитивные жизненные цели! Я очень довольны тем, что дети стали открытее, увереннее, организованнее, узнали много нового о финансах, презентациях, поведении в кадре, работе к команде, достижении целей и многое другое) Мы с удовольствием привели на следующий курс наших друзей, которые тоже в восторге) Рады будем в сентябре опять вернутся в наш любимый центр и встретиться с любимыми тренерами, новыми друзьями и новыми навыками! Спасибо всей команде)

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок