Докладна інформація про компанію

Фотошкола «Зелений квадрат» - це курси фотографії, воркшопи, майстер-класи, творчі зустрічі для фотографів.

Методичний підхід до системи навчання. Викладачі - професійні фотографи, професіонали в викладанні і просто щиро люблять людей (і фотографії). Школа знаходиться в центрі Києва. Для студентів фотошколи, які не змогли прийти на заняття особисто, уроки транслюються онлайн, кожен доступний у відеозаписі.

Почати заняття необхідно з Фотокурсу «Старт», який розроблений для тих, хто починає свій шлях у фотографії: в групі до 10 осіб. Фотокурсу "Старт" цілком достатньо для того, щоб цікаво знімати для дому та сім'ї.

Ви будете розуміти з якими технічними параметрами потрібно робити ту чи іншу фотографію. Але, якщо ви захочете йти далі - створювати настрій, атмосферу і історію в кадрі, працювати зі світлотіньовим малюноком, ретушувати фотографії - викладачам є що запропонувати. Продовжити шлях професіоналізму можна на курсах "Світло - наше все!", "Портретна ретуш» і на численних майстер-класах та воркшопах.

Перше заняття безкоштовно!

Курси
Категорії курсу: мистецтво, творчість - фотографія, відеозйомка.
Вік аудиторії: середня школа, студенти, дорослі, пенсіонери.
від 5400 грн
Оцінка відвідувачів
(по 2 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Учеба никогда не была для меня удовольствием до того как я пошла на курсы фотографии в фотошколу "Зелёный квадрат". Всем обязательно рекомендую! Все преподаватели очень очень очень!

,

Очень классный уровень преподавания! Увлекательная подача информации с большим количеством практики и домашнего задания.

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок