Докладна інформація про компанію

Центр іноземних мов „EVEREST“ — відносно молода, проте сучасна та амбітна компанія на українському ринку, що працює та розвивається у двох напрямках, що взаємно доповнюють один одного: переклади та курси іноземних мов.

Що стосується нашої школи, то ми навчаємо іноземним мовам всіх, незалежно від віку та здібностей! Рецепт успішного вивчення іноземних мов нашими учнями: висока мотивація, кваліфікований викладацько-методичний колектив, чітка структурованість уроків та системний підхід до викладу матеріалу, сучасне матеріально-технічне забезпечення та закоханість в мови!

Курси
Категорії курсу: мовні - англійська мова.
Вік аудиторії: студенти, дорослі, пенсіонери.
від 147 грн
Оцінка відвідувачів
(по 1 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Рекомендую цю школу для вивчення іноземної мови всім бажаючим. Син навчався тут протягом 5 років, на уроки ходив завжди з великим бажанням і зацікавленістю. Під час карантину школа зменшила платню за он-лайн навчання на 50%, що було приємним сюрпризом в цей нелегкий для бізнесу час. Викладачі викладають матеріал доступно, зрозуміло і цікаво, формат навчання не втомлює, а стимулює до підвищення мовного рівня. Це реально європейський рівень надання мовних послуг, тому тільки позитивні відгуки.

Партнери сайту
Baker street club, клуб іноземних мов
Baker street club, клуб іноземних мов
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Дрогобичі, а також ВНЗ в Дрогобичі, коледжі та технікуми в Дрогобичі, репетитори в Дрогобичі, робота в Дрогобичі

Зворотній зв'язок