Докладна інформація про компанію

Центр Здоров'я Нації пропонує:

  • Навчання всіх бажаючих основам дієтології та підготовка професійних дієтологів на Курсах дієтолога "Дієтологія для всіх" - 4 ступені.
  • Індивідуальні програми зниження ваги для чоловіків, жінок і дітей, вагітним і годуючим мамам, які бажають нормалізувати свою вагу без БАДів і таблеток на основі здорового харчування і правильного режиму дня.
  • Познайомить Вас з дуже цікавими методиками харчування, які допоможуть не тільки схуднути, але і підтримувати себе у відмінній фізичній формі.
  • Допомога батькам і молодим мамам в складанні меню для дітей різного віку.
  • Виявлення причин виникнення зайвої ваги, хронічних станів вашого організму, виявлення паразитарної мікрофлори та інших супутніх захворювань за допомогою діагностики та здачі аналізів
  • За результатами діагностики - очищення і відновлення організму від паразитарної мікрофлори за допомогою збалансованого харчування натуральними продуктами і травами.
  • Рекомендації і допомога після зниження ваги.
  • Навчання - "Як жити далі?" після зниження ваги, аналіз помилок і результатів, рекомендації, щоб знову не набрати зайву вагу. Це шлях до підтримки своєї ідеальної ваги і відмінної форми.
Курси
Категорії курсу: професійні, підвищення кваліфікації - краса, здоров'я, психологія, особистісний розвиток; спорт, фізичний розвиток - фітнес, аеробіка.
Вік аудиторії: студенти, дорослі.
від 1900 грн
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі курси в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок