Докладна інформація про компанію

Мовна школа «Австралійський Дім» пропонує різноманітні програми та курси англійської мови та ознайомить вас із різними аспектами англійської культури та суспільства. Незалежно від того, чи є ви підлітком, студентом університету чи професіоналом, і якою б не була причина покращення ваших мовних навичок, ви знайдете програму, яка відповідає вашим потребам.

Ми пропонуємо невеликі загальноосвітні курси з англійської мови для всіх рівнів володіння англійською мовою – від повних початківців до досвідчених. Наші заняття загального рівня мають комунікативну направленість і націлені на те, щоб ви почали спілкуватись англійською та чути сказане іншими. Студенти також вивчають граматику та структуру та розвивають свої навички читання та письма. Мета наших занять — зробити так, щоб ви почувались комфортно у будь-якій ситуації, спілкуючись англійською мовою.

Загальні уроки англійської мови пропонуються на 6 рівнях:

  • Beginner (A1)
  • Elementary(A2)
  • Pre-Intermediate (B1)
  • Intermediate (B1+)
  • Upper-Intermediate (B2)
  • Advanced (C1)

При навчанні в групі ви навчатимеся зі студентами вашого рівня та віку, що стане зручним для молодих або дорослих учнів. Студенти проходять тест на визначення рівня перед початком заняття, хоча, іноді, рівень визначається тим наскільки студент комфортно почувається в тій чи іншій групі. Наша школа запропонує вам безперешкодну, розслабляючу та комфортну обстановку навчання з використанням різноманітних навчальних матеріалів(відео, аудіо, настольні ігри) та інших важливих інструментів та матеріалів для навчання, щоб гарантувати успіх у вивченні англійської мови.

Курси
Категорії курсу: мовні - англійська мова.
Вік аудиторії: дорослі.
від 600 грн
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Партнери сайту
Результат, центр освіти
Результат, центр освіти
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Хмельницькому, а також ВНЗ в Хмельницькому, коледжі та технікуми в Хмельницькому, репетитори в Хмельницькому, робота в Хмельницькому

Зворотній зв'язок