Докладна інформація про компанію

Дитячий розвиваючий центр  «Навчалочка» - унікальний навчально-виховний центр в місті Вінниця, що створив максимально комфортні умови для перебування дітей.

У нашому центрі обладнані на високому рівні:

  • класи для навчання;
  • кімнати для розвитку;
  • музична зала;
  • приміщення для міні-садочка;
  • зал очікування для батьків;
  • роздягалка для дітей.

Територія дитячого розвиваючого центру «Навчалочка» ретельно охороняється, перед центром зручний під’їзд.

Особливу увагу засновники центру приділили його комплектації зручними, ергономічними меблями, гіпоалергенним покриттям, новими сучасними дидактичними матеріалами та сучасною технікою.

Дитинство – це той унікальний період, коли формуються риси характеру, основні моделі поведінки, ставлення до себе і навколишнього світу. Маленька дитина неймовірними темпами, як та губка, що всмоктує вологу, засвоює знання, уміння, погляди і думки.

Головна мета нашого колективу – направити, зацікавити, виявити і розвинути таланти кожної дитини, навчити формувати для себе цілі й активно добиватися їх. Спрямована особистість – особистість творча, талановита, креативна, сильна, така, що прагне нових знань, вміє ефективно використовувати свій потенціал, має мету в житті.

Якщо виховання і навчання людини в дитинстві відбувалося в атмосфері любові, турботи і розуміння, вона все життя відчуває себе переможцем і зберігає впевненість у тому, що досягне успіху. І ця впевненість, як правило, її не підводить.

Навчання і розвиток дитини – священне таїнство. Завдання нашого колективу спільно з батьками – укріпити внутрішній стрижень маленької людини, закласти міцний фундамент для будівництва щасливого майбутнього.

За допомогою батьків і вчителів дитина отримує відповіді на важливі питання, які її хвилюють: «Хто я? Який я? Що я можу?».

Наші педагоги вкладають душу і знання в своїх вихованців. Знаходячись у постійному педагогічному пошуку, вони піклуються про те, щоб діти здобули сучасну якісну освіту. Педагогічний колектив і батьки – сім’я однодумців, що підтримують і здійснюють мрії, цілі та завдання НАШИХ дітей.

У дитячому розвиваючому центрі «Навчалочка» створено унікальну атмосферу тепла і любові до дітей. Це дивне місце, де панує Дитинство, всі його запахи, смаки, мрії, спогади і свята. Адже будь-яка методика без любові і уваги до дитини – пустий звук.

Курси
Категорії курсу: мовні - англійська мова; початковий розвиток - початковий розвиток, творчість, дошкільна освіта.
Вік аудиторії: дошкільники, молодша школа, середня школа.
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Партнери сайту
Tomatis-Kiev, центр дитячого розвитку
Tomatis-Kiev, центр дитячого розвитку
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Вінниці, а також ВНЗ в Вінниці, коледжі та технікуми в Вінниці, репетитори в Вінниці, робота в Вінниці

Зворотній зв'язок