Докладна інформація про компанію

Міжнародна освітня мережа MINIBOSS & BIGBOSS BUSINESS SCHOOL - єдина в світі мережу професійних бізнес-шкіл для дітей і підлітків 6-14 років з можливістю подальшого системного навчання в BIGBOSS BUSINESS SCHOOL з 15 до 25 років.

Авторська методика і торгова марка зареєстровані в WIPO і за умовами Мадридського протоколу захищені в 90 країнах світу.

Власником бренду є ЄВРОПЕЙСЬКЕ БЮРО РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ (EUROPEAN BUREAU FOR BUSINESS DEVELOPMENT, Едінбург, Великобританія).

Заняття ведуться за спеціально розробленою авторською методикою (інтерактивні уроки з застосуванням практичних бізнес-кейсів, рольових ігор, складання бізнес-планів, участь в Чемпіонатах з підприємництва серед школярів Міжнародної освітньої мережі MINIBOSS BUSINESS SCHOOL).

Багаторівневий бізнес-курс з глибоким і системним підходом - симбіоз розвитку особистості, придбання бази економічних знань і практичного досвіду (створення власних бізнес-проектів).

Навчання в бізнес-школі дає необхідні знання, вміння та практичні навички підприємництва, розкриття талантів дитини для успішного життя і діяльності в будь-якій сфері. Навчати дітей підприємництва необхідно з малих років. Саме під час навчання з 6 років досягається максимальна ефективність розширення світогляду, гнучкості, комунікабельності, лідерських задатків.

Учні школи набувають досвіду роботи в команді, досвід побудови міжособистісних відносин, оволодівають знаннями і набувають компетенції шляхом створення власних бізнес проектів та участі учнів в Світовому Чемпіонаті з підприємництва STARTUPS WORLD CUP CHAMPIONSHIP.

Наші діти з 2004 року беруть також участь в Світовому Чемпіонаті WORLD CUP SAGE, гідно представляючи Україну. Команди «MINIBOSS» з різних країн багаторазово завойовують призові місця. У 2005 році команда нашої бізнес-школи стала абсолютним чемпіоном світу, а в 2011, 2015 і 2017 роках завойовувала 2-е призове місце WORLD CUP SAGE.

Педагоги Міжнародної освітньої мережі MINIBOSS BUSINESS SCHOOL забезпечують комплексні економічні знання дитині, формуючи активну життєву позицію, потреба в самореалізації, дослідницький інтерес до пізнання.

Викладачі бізнес-школи - це сертифіковані психологи, фінансисти, практики, які володіють методиками інтерактивного навчання, забезпечуючи в процесі навчання зв'язок «від теорії до практики».

Заняття проводяться по суботах або в неділю, як правило, по щорічному поновлюваному розкладу:

  • 11.00-12.30 групи (6-7 років)
  • 13.00-14.30 групи (11-12 років)
  • 15.00-16.30 групи (13-14 років)

Детальніше про школу ви можете дізнатися, приєднавшись до сторінки в Фейсбук: https://www.facebook.com/MINIBOSS.Kyiv1 чи відвідавши офіційний сайт Міжнародної освітньої мережі MINIBOSS BUSINESS SCHOOL (Київ)kiev.miniboss-school.com

Курси
Категорії курсу: позашкільна освіта - бізнес-школа; професійні, підвищення кваліфікації - керування, менеджмент, mba.
Вік аудиторії: молодша школа, середня школа.
від 6250 грн
-10%
Оцінка відвідувачів
(по 7 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Инновационная школа для современных детей, интересная и доступная методика обучения бизнесу для детей + практика, окружающая среда, опыт

,

С Минибосс мы уже три года, постоянно участвуем в Чемпионатах - над проектом трудится вся семья. Такое образование увлекает и расширяет кругозор, дети на практике понимают что такое бизнес, предпринимательство, продукт, реализация, экономическая выгода. В общем у нас растёт будущий предприниматель.

,

Вже другий рік навчаємося, дочці дуже подобається, ходить з задоволенням, має нових друзів та нові враження. Школа цікава своїми методами викладання

,

Тоже занимаемся в Минибосс, сыну нравится, идет с удовольствием, он у нас очень активный, нужно было куда-то деть его энергию, долго искали куда его отдать дополнительно, школу друзья порекомендовали. Там дети и играют и думают...вообщем теперь он придумывает как заработать денег))

,

Могу только порекомендовать бизнес-школу MINIBOSS!!Рада тому, что мой ребенок нашел здоровую среду общения и растёт лидером!

,

Рекомендую данную бизнес-школу. Это замечательная альтернатива тому, чтобы отправлять детей учиться заграницу. Вы воспитываете своего ребенка вместе с учителеями MiniBoss Business School и каждый год видите, как рождаются новые идеи для вашей семьи. Мой сын в 14 лет - уже точно знает, что он будет иметь самостоятельный бизнес, а я у него буду партнером)).

,

Мои дети прошли 8-ми летний курс обучения и стали очень сильно отличаться от своих сверстников. Бизнес-школа, которую они на протяжении 5 лет посещали по субботам, сделала их более осознанными в выборе своего высшего образования. Количество мероприятий в году просто впечатляет: знания, мастер-классы, поездки по миру и летние лагеря...
Мы счастливы, что у нас теперь дети стали нашими партнерами по бизнесу и мы с ними говорим на одном языке и они понимают, как устроен мир.

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок