Докладна інформація про компанію

Завдяки спеціально розробленій програмі, всього за 9 місяців ми навчимо вашу дитину 3D моделювання та 3D друку!

У сучасному світі технології розвиваються семимильними кроками і, скоріш за все, що багатьох технологій, якими користуємося ми, дорослі, вже не буде в світі майбутнього, в світі, в якому доведеться жити нашим дітям. Наше завдання полягає в тому, щоб підготувати їх до цього світу майбутнього. Сфера 3д технологій була обрана нами не випадково, адже це досить молода і перспективна течія, яка з кожним роком знаходить своє застосування в різних сферах виробництва і творчості людини.

Наш курс, 3D Generation, дозволить вашій дитині не тільки легко орієнтуватися в цифровому світі, а й навчить досягати цілей і втілювати свої ідеї, адже на курсі, завдяки отриманим знанням, дитина зможе реалізовувати власні проекти, пройшовши всі етапи: ідея-розробка-реалізація (3Д друк).

Якщо ви хочете виростити успішну в майбутньому людину, виховати в ній об'ємне мислення, посидючість, цілеспрямованість, фантазію і дати їй початкові технічні навички, тоді ласкаво просимо до нас на курс 3D Generation, modeling & printing for kids.

Курси
Категорії курсу: комп'ютер - комп'ютерна грамотність, графіка, дизайн.
Вік аудиторії: середня школа.
від 1300 грн
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок