Докладна інформація про компанію

"Основи гештальт-терапії: теорія і практика"

 • Київський Гештальт Університет (і його філія в Дніпрі)
 • Едінственній ліцензований гештальт інститут України.
 • Програма Старт в гештальт-терапію
 • Лекторій Психіатрія для психологів
 • Добір в програму підготовки гештальт терапевтів
 • Детальна інформація на сайті КДУ і сторінці в фб

1 щабель професійного шляху - в Дніпрі!

 «Я був змушений взяти на себе всю відповідальність за своє існування» Фріц Перлз

Готовність взяти відповідальність за своє життя і за всі події, які в ній відбуваються доля вельми сміливих і в той же час, щасливих людей. Адже їм відомо, що у них є сили і можливості виправити будь-яку ситуацію. Якщо Ви відчуваєте в собі подібну готовність або бажання бути таким, то навчально-терапевтична навчальна програма І ступеня за гештальт-терапії призначена саме для Вас! В незалежності від того, яке вищу освіту Ви маєте, де в даний момент працюєте, як маєте ви вік і віросповідання, Ви можете відкрити «першу сторінку» гештальт-терапії тут і зараз. Разом з тим, будьте готові, з першого ступеня навчання, з першої зустрічі з гештальт-терапією зміни у Вашому житті і в Вас самих неминучі. Підтвердження тому - учасники, які вже ризикнули почати цей шлях і ось що вони говорять:

Лена Казакова: «Я очікувала, що гештальт це смачно, але що настільки?!? !! ... І ти здобуваєш своє життя ... і в цьому житті багато любові до себе, багато дозволів собі, а також важливості і відкриттів. І прикрашає весь цей процес протягом року - задоволення від спостереження професійної майстерності тренерів Тетяни Конрад і Ірини Номеровський. Гештальт стає способом життя ».

 Ілона Дубовик: «Пам'ятаю багато, оточуючі мене люди говорили про те, що вони є особистостями, так само впевнено говорила і я, але відчувала я це? Ні, тепер я точно знаю, що немає ... .Тут і зараз, я з упевненістю можу сказати, що гештальт дозволив мені побачити і прийняти власну картину світу »

Ольга Миронюк: «Я зважилася змінити нецікаву, високооплачувану роботу на улюблену справу всього життя. Тепер я розпоряджаюся своїм часом, своїми кордонами, своїми цілями і планами ... »

Лариса Ульяніченко: «Подолала обмеження в прийнятті нової інформації. Пішли страхи, самі явні стали легше ... добре бути відкритою ».

З одкровень учасників по закінченню навчально-терапевтичної навчальної програми І ступеня за гештальт-терапії.

В рамках програми учасники ознайомляться з такими темами:

 • Джерела і коріння гештальт - терапії.
 • Теорії особистості в гештальт-терапії .;
 • Гештальт-терапія і феноменологія.
 • Робота зі сновидіннями і арт-терапія в гештальт-підході.

І це тільки мала частина тих, абсолютно нових знань, з якими Вам належить познайомитися. Але що не менш важливо, то, що за допомогою різних технік, на кожній зустрічі Ви матимете можливість досліджувати і удосконалювати себе, а разом з тим ставати універсальним психотерапевтом.

 Тривалість програми 6 зустрічей по 3 дні - 150 годин. А провідні тренера - Тетяна Конрад і Ірина Номеровський, створять надзвичайно комфортну обстановку для Вашого навчання та покажуть на власному прикладі, як стати одним з кращих фахівців країни.

По закінченню програми видається сертифікат I-го ступеня Київського Гештальт Університету, який дозволяє продовжити навчання на II-го ступеня професійної підготовки гештальт-терапевтів і консультантів.

Програма сертифікована стандартами Європейської Асоціації Гештальт-терапії.

Київський Гештальт Університет - єдиний тренінговий інститут, який викладає гештальт-терапію в Україні, який отримав акредитацію і повне членство в Європейській Асоціації Гештальт-Терапії (EAGT) і Європейської Асоціації Психотерапії (EAP).

 • П'ятниця з 15:00 до 21:00,
 • Субота з 11:00 до 19:00,
 • Неділя з 9:00 до 17:00.

Періодичність: один раз в 2 місяці.
Вартість: 2 000 грн. за триденку.

Курси
Категорії курсу: професійні, підвищення кваліфікації - психологія, особистісний розвиток.
Вік аудиторії: студенти, дорослі.
від 2000 грн
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок