Докладна інформація про компанію

ЗАПРОШУЄМО ВАС ДО КЛУБУ "ЮНИЙ ІНЖЕНЕР"

У всьому світі діти обожнюють гратися з конструктором LEGO. Неможливо уявити іграшку, яка може дати стільки ж свободи для розвитку творчості та фантазії. Саме тому ми обрали продукцію LEGO основним інструментом для навчання та розвитку дітей.

Наші заняття побудовані за методикою "Навчання через дію". Саме ця методика використовується при розробці конструкторів серії LEGO Education. Щоб добре щось зрозуміти, це потрібно відчути, доторкнутися власними руками. Тільки тоді в уяві дитини створюються міцні зв'язки між теоретичними знаннями та реальним світом. 

Наймолодші пошанувачі LEGO, дітки від 2 до 6 років, навчаються з використанням конструкторів серії DUPLO та роботів BeeBot.

Середні групи, з 6 до 9 років, займаються з конструкторами LEGO WeDo. Окрім технічних знань про науку та технологію, діти вивчають мову, математику, географію, природознавство тощо. 

Старші групи, з 10 років, будують діючі моделі надсучасних роботів EV3 Mindstorms. Вчаться працювати з комп'ютером та вивчають робототехніку, програмування. Вчаться висловлювати свої думки, працювати в команді, розвивати лідерські якості.

Курси
Категорії курсу: позашкільна освіта - робототехніка; комп'ютер - комп'ютерна грамотність, програмування.
Вік аудиторії: молодша школа, середня школа, дорослі.
від 100 грн
-10%
Оцінка відвідувачів
(по 1 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Нравится и мне и главное моему ребенку

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок