Докладна інформація про компанію

Наша школа створена для того, щоб готувати професійних SPA-масажистів для роботи в готельному бізнесі Туреччини. Ми точно знаємо, які вимоги виставляються до фахівців за кордоном, а тому наші випускники без проблем займають найвигідніші вакансії в SPA-готелях і центрах.

Пройшовши курс СПА-масажу в CTM School, ви в найкоротші терміни освоїте нову спеціальність з нуля або підвищите свій професійний рівень.

Навчання СПА-масажу проводиться за програмою, погодженою з турецькими партнерами. Завдяки цьому випускники отримують всі необхідні знання і навички для подальшого працевлаштування.

У нашій школі Ви освоїте наступні SPA-процедури:
релаксаційний масаж
пінний масаж
Антицелюлітний масаж
Рефлекторний масаж стоп

CTM SPA School відкрита для всіх бажаючих, кого цікавить сфера СПА-масажу. Ми дамо вам базові знання і всі навички, які тільки можуть знадобитися для роботи за цією спеціальністю.

Інформація про курс на сайті : https://ctm-spaschool.com.ua/

Курси
Категорії курсу: професійні, підвищення кваліфікації - краса, здоров'я, медицина, фармацевтика.
Вік аудиторії: студенти, дорослі.
від 3100 грн
-5%
Оцінка відвідувачів
(по 3 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Долго решалась по поводу курсов! Но ни разу не пожалела, осталась безумно довольна, получила полезную информацию, позитивные эмоции и новые знакомства! Спасибо огромное опытному преподавателю за знания и за теплый прием директору школы!!

,

2018 год только начался, а курсы массажа по повышению квалификации в CTM SPA School уже прошли. Спасибо преподавателю за полученные новые знания, которые я, как массажист со стажем, уже и не надеялась получить. За 4 дня (которые пролетели очень быстро и хотелось бы еще) мы успели поговорить не только о классических массажных процедурах, но и о довольно редких. Таких, как стоун терапия и турецкий хамам. Все лекции отрабатывались на практике, а в конце занятий нам выдали сертификаты, которые составлены на двух языках и котируются при устройстве на работу в турецкие спа-отели.

,

Прошла обучение на курсах спа-массажа .Отличная база знаний.Получила сертификат. На данный момент мне оказывают помощь в трудоустройстве . Большой спасибо организаторам щколы .

Усі курси в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок