Докладна інформація про компанію

Beetroot Academy — це некомерційний освітній підрозділ Beetroot — шведсько-української ІТ-компанії з клієнтами у більш ніж 20 країнах світу.

Наша мета — допомогти побудувати класну кар'єру в ІТ та закласти фундамент для кращого майбутнього.

Наші курси:

  • Front-End Розробка

В цьому курсі ти дізнаєшся, як створювати красиві, швидкі, інтерактивні і адаптивні веб-сайти, вивчаючи основи і секретні прийоми HTML, CSS і JavaScript – трьох базових мов кодінгу, на яких побудовані всі сучасні веб-сайти.

  • Web Design

Цей курс проведе тебе стежкою створення гарних та функціональних веб-сайтів. З одного боку, ти вивчиш підходи до розробки відповідного UI та сучасного веб-дизайну. З іншого боку, ти дізнаєшся про незмінні принципи композиції, типографіки та поєднання кольорів.

  • Back-End Разработка

Ти звик бачити красивий сайт із анімацією та спецефектами. Але чи замислювався ти коли-небудь, що відбувається за лаштунками сайту? Тут процвітає Back-End розробка. Запити до баз даних, обробка даних і перевірка користувачів – це така собі невидима частина айсбергу. Використовуючи навички Back-End розробки, ти зможеш зіграти стратегічну роль у створенні нових веб-сервісів. На даний момент велика кількість веб-сайтів та додатків розроблені із використанням мови програмування PHP. Можливості її застосування насправді безмежні: інтернет-магазини, бази даних клієнтів, ігри, корпоративні сайти – все, що ти можеш собі уявити!

  • WordPress + WooCommerce

Дізнайся, як створити сайти практично будь-якої складності за допомогою WordPress. У даному курсі ти вивчиш, як встановити та налаштувати WordPress, оптимізувати його для SEO, створювати власні теми і розширювати функціонал за допомогою плагінів.

Також ти навчишся створювати інтернет-магазини за допомогою WooCommerce — однієї з найпопулярніших платформ для електронної комерції. Ми розкажемо, як встановити та налаштувати WooCommerce, керувати продуктами і замовленнями, підключити платіжну систему, створити власну тему, розширити стандартний функціонал під специфічні вимоги. Також ми поділимось з тобою порадами і лайфхаками для запуску інтернет-магазину, який дійсно буде продавати.

Курси
Категорії курсу: онлайн - онлайн курси; комп'ютер - веб-дизайн, програмування.
Вік аудиторії: студенти, дорослі.
від 4400 грн
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі курси в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок