Докладна інформація про компанію

ІТ Академія від Stfalcon.com  — це курси підготовки ІТ-спеціалістів з таких напрямів: Верстка сайтів, React JS, Тестування ПЗ, Project Management, Sales Management, Контекстна реклама AdWords, SMM в Instagram і Facebook, IT English, HR Management.

З онлайн-курсів є напрям "Тестування ПЗ"

Безкоштовне пробне заняття.
Ви можете відвідати заняття будь-якого курсу, побачити аудиторії, познайомитися із викладачем і навчальним процесом.

Знижка 10%. Ви отримуєте знижку 10% при оплаті всього терміну навчання

Знижка 15%. Ви отримуєте знижку 15% при навчанні на другому і наступних курсах

Сертифікат. По закінченню курсів ми видаємо сетифікат, що засвідчує проходження навчання в ІТ Академії.

ІТ Академія від Stfalcon.com — якісне навчання та перспектива реалізувати себе в сфері інформаційних технологій. Розпочніть Ваш шлях до успішної кар’єри вже сьогодні!

Курси
Категорії курсу: комп'ютер - графіка, дизайн, веб-дизайн.
Вік аудиторії: студенти, дорослі.
від 2800 грн
Оцінка відвідувачів
(по 12 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Проходила курс «СММ інстаграм та фейсбук» і просто в захваті від викладачів, подачі інформації!!! Дуже цікава для мене на сьогодні тема смм. Саме зараз я дізналася, що такі курси є в Хмельницькому!! Що не може не радувати!! І виявились вони ну дуже цікавими та пізнавальними!!! Тепер бачу помилки на сторінках інстаграм в інших і аж хочеться виправити очевидне)) і всім раджу відвідати ці курси з смм!!! Це як потрапити за куліси інстаграм та фейсбук, пізнати їхню кухню)) дякую класним викладачам за нові знання!!!

,

За освітою я фінансист. За станом здоров‘я була змушена змінити роботу та шукала, чим зможу займатись у майбутньому. Я цікавилася SMM ще до курсів. Пішла вчитися, щоб отримати правильні базові знання. Курси дали поштовх до розвитку і вивчення нової для мене, але дуже цікавої сфери. На даний момент працюю над чотирма проектами)

,

Мені хотілось підняти свій скіл у front-end та js, пробував сам, дивився відео по react. Але мені потрібно було структурувати всю цю інформацію, тому вирішив піти на курс react js.
Викладання і організація курсів на дуже хорошому рівні. Навіть прислали повідомлення про нагадуванням початку заняття))
Викладач крутий! Дуже багато ділився власним досвідом. Зараз працюю в Web-Mosaica. Із задоволенням пройшов би ще раз навчання, бо отримав купу знань.

,

Я випускник ІТ Академії. А ще, я щасливий працівник однієї з місцевих ІТ компаній.
Будучи військовим, контракт якого от-от закінчувався, я обирав сферу, в якій хочу розвиватись. Зацікавив напрям Front End. Пробував вчитися самостійно. В принципі, все виходило, але хотілося, щоб хтось цю всю інформації розклав “по поличках”. Дізнавшись про курси і прочитавши відгуки випускників, вирішив йти. 4 місяці курсів пройшли на одному диханні. Був постійний зв’язок з викладачем, який забезпечив величезну підтримку протягом навчання! Інформація була структурована і зрозуміло подана. В голові всі знання нарешті розставили “по поличках”. Враження від курсу найпозитивніші.

,

Після цих курсів вже працюю тестером. Для людини з технічною освітою навчання буде нескладним. Робота набагато цікавіша )

,

Обучалась на курсе IT project management. Осталась очень довольна. Для меня курс, по сути, стал доргой в IT - до этого почти не имела представления об этой сфере. В группе были и как такие же новички, как я, и те, кто уже работал РМ-ами.

Классные преподы, реальные спецы, хорошо организованный учебный процесс, интересные реальные кейсы, море вопросов - и ни один не остался без ответа, творческие домашки.

Ну, и чт вам сказать - я работаю сейчас в IT-компании. Думаю, это говорит само за себя.

,

Працював програмістом. Писав під андроїд. Пішов на курс, аби впорядкувати свої знання.
В мене залишились позитивні враження від навчання, отримав користь від занять

,

Спочатку опановував основи програмування сам, проходив онлайн-курси, потім для систематизації знань з програмування пройшов стаціонарні курси в іт академії. Тепер працюю Front-end розробником.

,

Я выбирала между фронт-эндом и тестированием. Оба направления меня привлекали, но с выбором решил случай — на работе планировали изменять сайт. В этот момент я точно решила, куда иду и зачем. На курсах дают настолько крепкие знания, насколько вы готовы прилагать усилия для их получения. Очные курсы хороши тем, что у вас идет прямой коннект с преподавателем, с которым мне повезло.

Сейчас уже работаю по специальности тестировщиком и очень рада, что когда-то решилась на курсы

,

Я починаючий маркетолог, курсів для розвитку у м. Хмельницький не так багато. Тому, коли побачила курс від академії Контекстна реклама Adwords, невагаючись записалась. Зараз ми завершуємо навчання і хочеться подякувати всім за можливість так прокачати свої навички всього лише за 3 місяці, адже знання з гугл аналітики, едвордс, реклами в ютуб ( з нуля) - це величезний бонус для мого резюме та для розвитку себе як профі у сфері маркетингу. Ви круті) Рекомендую!!!!

,

Дуже класні курси!

,

Муж закончил курсы, все понравилось. Практикующие преподаватели, дают очень много практики, отвечают на все вопросы студентов. Так что часто задерживался с занятия, потому что обсуждали вопросы учащихся. Программу кстати тоже подбирают с учетом уровня студентов - нам сказали,что группа набралась сильная, так что материал давали более сложный. По окончании курсов выдали сертификат и предложили оставить резюме, как я понимаю, чтобы дальше рассматривать ребят как кандидатов на работу. У мужа работа уже есть, просто повышал уровень, так что резюме не оставляли, но после курсов добавилось много эйчаров на линкедин и среди одногрупников даже попались специалисты, которые приглашали к себе в компанию)) Впринципе, курсы это конечно не гарантия трудоустройства - главное знания, которые там можно получить. А уровень знаний на курсах что надо! Спасибо)

Партнери сайту
Акваторія, польський центр
Акваторія, польський центр
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Хмельницькому, а також ВНЗ в Хмельницькому, коледжі та технікуми в Хмельницькому, репетитори в Хмельницькому, робота в Хмельницькому

Зворотній зв'язок