Докладна інформація про компанію

ІТ Академія від Stfalcon.com  — це курси підготовки ІТ-спеціалістів з таких напрямів: Front End, React JS, Тестування ПЗ, Project Management, Sales Management, Контекстна реклама AdWords, SMM в Instagram і Facebook.

Безкоштовне пробне заняття.
Ви можете відвідати заняття будь-якого курсу, побачити аудиторії, познайомитися із викладачем і навчальним процесом.

Знижка 10%. Ви отримуєте знижку 10% при оплаті всього терміну навчання

Знижка 15%. Ви отримуєте знижку 15% при навчанні на другому і наступних курсах

Сертифікат. По закінченню курсів ми видаємо сетифікат, що засвідчує проходження навчання в ІТ Академії.

ІТ Академія від Stfalcon.com — якісне навчання та перспектива реалізувати себе в сфері інформаційних технологій. Розпочніть Ваш шлях до успішної кар’єри вже сьогодні!

Курси
Категорії курсу: професійні, підвищення кваліфікації - керування, менеджмент.
Вік аудиторії: студенти, дорослі.
від 2800 грн
Оцінка відвідувачів
(по 8 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Після цих курсів вже працюю тестером. Для людини з технічною освітою навчання буде нескладним. Робота набагато цікавіша )

,

Обучалась на курсе IT project management. Осталась очень довольна. Для меня курс, по сути, стал доргой в IT - до этого почти не имела представления об этой сфере. В группе были и как такие же новички, как я, и те, кто уже работал РМ-ами.

Классные преподы, реальные спецы, хорошо организованный учебный процесс, интересные реальные кейсы, море вопросов - и ни один не остался без ответа, творческие домашки.

Ну, и чт вам сказать - я работаю сейчас в IT-компании. Думаю, это говорит само за себя.

,

Працював програмістом. Писав під андроїд. Пішов на курс, аби впорядкувати свої знання.
В мене залишились позитивні враження від навчання, отримав користь від занять

,

Спочатку опановував основи програмування сам, проходив онлайн-курси, потім для систематизації знань з програмування пройшов стаціонарні курси в іт академії. Тепер працюю Front-end розробником.

,

Я выбирала между фронт-эндом и тестированием. Оба направления меня привлекали, но с выбором решил случай — на работе планировали изменять сайт. В этот момент я точно решила, куда иду и зачем. На курсах дают настолько крепкие знания, насколько вы готовы прилагать усилия для их получения. Очные курсы хороши тем, что у вас идет прямой коннект с преподавателем, с которым мне повезло.

Сейчас уже работаю по специальности тестировщиком и очень рада, что когда-то решилась на курсы

,

Я починаючий маркетолог, курсів для розвитку у м. Хмельницький не так багато. Тому, коли побачила курс від академії Контекстна реклама Adwords, невагаючись записалась. Зараз ми завершуємо навчання і хочеться подякувати всім за можливість так прокачати свої навички всього лише за 3 місяці, адже знання з гугл аналітики, едвордс, реклами в ютуб ( з нуля) - це величезний бонус для мого резюме та для розвитку себе як профі у сфері маркетингу. Ви круті) Рекомендую!!!!

,

Дуже класні курси!

,

Муж закончил курсы, все понравилось. Практикующие преподаватели, дают очень много практики, отвечают на все вопросы студентов. Так что часто задерживался с занятия, потому что обсуждали вопросы учащихся. Программу кстати тоже подбирают с учетом уровня студентов - нам сказали,что группа набралась сильная, так что материал давали более сложный. По окончании курсов выдали сертификат и предложили оставить резюме, как я понимаю, чтобы дальше рассматривать ребят как кандидатов на работу. У мужа работа уже есть, просто повышал уровень, так что резюме не оставляли, но после курсов добавилось много эйчаров на линкедин и среди одногрупников даже попались специалисты, которые приглашали к себе в компанию)) Впринципе, курсы это конечно не гарантия трудоустройства - главное знания, которые там можно получить. А уровень знаний на курсах что надо! Спасибо)

Усі курси в Хмельницькому, а також ВНЗ в Хмельницькому, коледжі та технікуми в Хмельницькому, репетитори в Хмельницькому, робота в Хмельницькому

Зворотній зв'язок