Докладна інформація про компанію

Кожний з нас наділений творчім потенціалом, але у повсякденному житті ми іноді втрачаєм віру в себе та впевненність у власних можливостях. Ми забуваємо, що лише від нас залежить відкриття того самого потенціалу.

Художня студія «Натхнення» — це впершу чергу люди, котрих  поєднує бажання розвивати творчі можливості в собі та допомагати в цьому іншім.

Це Ваша можливість розкрити власні творчі здібності..

7 ГОЛОВНИХ ФАКТОРІВ, ЧОМУ НАШІ СТУДЕНТИ ОТРИМУЮТЬ ЧУДОВІ РЕЗУЛЬТАТИ!!

  • Ми закохні в свою справу.  Ми дійсно отримуємо задоволення від того, що робим. І це передається нашім клієнтам.
  • Навчання. Ви починаєте творити вже на першому зайнятті. Лише через місяць — володієте базовими навичками, навіть починаючи з нуля. І, головне, отримуючи задоволення від процесу.
  • Найкращі викладачі, з сильним освітнім підгрунтям, що пройшли ретельний відбір. Саме ті, хто дійсно знається на своїй справі і спроможний навчати, що вкрай важливо.
  • Приємна творча атмосфера гармонії та взаєморозуміння. В нашій студії можна прийти та повністю віддатися творчості, скоштувати чаю, поспілкуватися з однодумцями та менторами.
  • Індивідуальний підхід до навчання. Ми шукаємо те, до чого лежить Ваша душа.
  • Творчій розвиток. Ви не тільки опануєте різні художні техніки і навчитеся гармонійно поєднувати кольори, а також будете розвивати композиційне бачення, асоціативно-образне й просторове мислення, вдосконалюватися і самовиражатися.
  • Величезний досвід. Наші викладачі навчили сотні учнів. Це не просто дипломовані художники, вони - творці, роботи яких виставлені в колекціях багатьох галерей. Весь цей досвід і знання вони направлять на Ваш розвиток, як творчої особистості!
Курси
Категорії курсу: мистецтво, творчість - образотворче мистецтво.
Вік аудиторії: середня школа, студенти, дорослі, пенсіонери.
від 150 грн
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок