Докладна інформація про компанію

Design & Development laboratory – сучасний навчальний центр з комп’ютерних технологій для дітей та підлітків. Ми пропонуємо найбільш ефективну систему додаткової освіти, поєднавши навчання із улюбленим захопленням вашої дитини. Спеціально створені авторські програми, адаптовані для сприйняття різними віковими групами, пропонують вашим дітлахам зануритись у загадковий, цікавий світ програмування та веб-дизайну. Створення власних програм, професійна обробка графічних зображень, розробка власного сайту, ігор та 3D моделей – все це та багато іншого наші учні навчаються робити самостійно.

Курси
Категорії курсу: комп'ютер - програмування.
Вік аудиторії: молодша школа, середня школа, студенти.
від 1500 грн
Оцінка відвідувачів
(по 7 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Ребёнок вышел после занятий восторженный, с идеями, что он будет делать дальше на курсах. Вот он уже предвкушает, как будет делать игры:) Я так поняла, что первая ступень закладывает базу, а творчество пойдёт дальше. Сыну все понравилось, ждёт следующие занятия.

,

На курсы программирования меня привел мой одноклассник. Я очень довольна, потому что на занятиях мы изучали много интересных программ. Мне очень понравились все темы связанные с обработкой фото, рекламой и созданием сайтов. Теперь я точно знаю, что хочу в будущем работать в этой сфере.

,

Невероятно крутая школа: дружественная атмосфера, отличные и компетентные преподаватели , лучшие условия для развития ребенка, как будущего IT-специалиста!

,

Давно интересуюсь созданием веб-сайтов. Прохожу курс «Учи кодируя» в
Design & Development laboratory . Структурировал уже имевшиеся знания и получаю много новых. Рекомендую!

,

Мне нравится Ваш учебный центр DDL. С нетерпением жду выходных, чтобы посетить занятия) Теперь на уроке информатики в школе я самая умная и крутая))

,

Отличная команда, хорошее место для получения дополнительных знаний. В частности детвора может получить первые навыки в сфере IT.

,

Замечательная школа, индивидуальный подход, свои методики обучения, интересная подача (много игровых форм). Оба моих сына ну очень довольны, хотя и в разные группы ходят.

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок