Докладна інформація про компанію

ITEA - це всеукраїнський освітній проект комплексної підготовки і розвитку фахівців IT-індустрії, здатних вивести Україну в світові лідери. Ми допомагаємо людям отримати актуальну професію в IT і Digital. Для цього наймаємо сильних викладачів, підтримуємо актуальність програм навчання і працевлаштовуємо кращих студентів.

Перший навчальний центр відкрився у Києві на початку 2014 року. Завдяки ефективним програмам навчання і чітким бізнес-процесам, ми стали лідером IT навчання вже в 2015 році, а ще через два роки отримали українську народну премію "Краща IT-освіта" в 2017 році. IT Education Academy має більше 50 партнерів, серед яких такі IT гіганти Microsoft, Cisco Systems, VMware, Luxoft, Upwork, Template Monster, Preply, Ciklum. Академія допомагає найкращим випускникам з працевлаштуванням в партнерські фірми.

У грудні 2016 року ITEA приєдналася до ініціативи «ІТ-школяр», метою якої є оновлення змісту шкільної інформатики, розробка прикладної та сучасної програми навчання. У 2017 році ITEA спільно з Vixen UNO і VMUG (VMware User Group) організувала конференцію, присвячену інноваціям в ЦОД і хмарних технологіях.   Цього року у Львові проводиться «Вікно можливостей» - освітня програма з основ комп'ютерної грамотності. Захід відбувся за підтримки Львівської міської ради.

Курси
Категорії курсу: комп'ютер - комп'ютерна грамотність, програмування.
Вік аудиторії: студенти, дорослі.
від 4000 грн
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Партнери сайту
Clever school, мовна школа
Clever school, мовна школа
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Львові, а також ВНЗ в Львові, коледжі та технікуми в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок