Докладна інформація про компанію

Учбовий центр "Инсайт" в Одесі спеціалізується на професійному навчанні у форматі курсів, семінарів, тренінгів, майстер-класів.Як відомо, від рівня професіоналізму співробітників залежить доля кожної компанії. Наш повчальний центр бажає процвітання вітчизняному бізнесу, тому ми готові запропонувати свою кваліфіковану допомогу слухачам, що бажають опанувати нові професійні знання і навички.Тренери повчального центру "Инсайт" є не лише досвідченими фахівцями, але і відмінними викладачами, завдяки чому наше зайняття продуктивне і на них не буває нудно.

У програмах курсів повчального центру зібраний тільки корисний контент, передбачена достатня кількість практичних завдань, наші тренери відкриті для діалогів, на усі питання слухачі отримують відповіді. По закінченню курсу наш випускник має не лише сертифікат і необхідні теоретичні знання, але і сформовані робочі навички в новій сфері діяльності, що дозволяє швидко і успішно досягати необхідного результату в роботі.

Наші переваги:

  • В наших курсах врахована найнеобхідніша і актуальніша інформація, маючи яку Ви зможете претендувати на хорошу посаду з хорошим окладом.
  • Учбовий центр функціонує на базі великого рекрутингового агентства, що дає можливість нашим випускникам отримати сприяння в працевлаштуванні.
  • Також є можливість після проходження курсу менеджер по персоналу безкоштовно закріпити набуті навички в реальних робітниках ситуаціях на базі рекрутингового агентства.
  • Зручний графік зайняття (уранішній, денний, вечірній час або група вихідного дня).
  • Комфортні аудиторії, оснащені персональними комп'ютерами з доступом до WI - FI.
  • Малокомплектні групи (до 6 чоловік) .- Можливість індивідуального навчання.
  • Передбачена можливість проведення навчання на території замовника.
Курси
Категорії курсу: професійні, підвищення кваліфікації - керування, менеджмент.
Вік аудиторії: студенти, дорослі.
від 3500 грн
-10%
Оцінка відвідувачів
(по 1 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Очень долго и тщательно выбирала курсы, и остановилась на Инсайте и осталась очень довольна, много полезной информации примеры из практики и практически занятия, а не просто сухая теория! Спасибо Ольге за такой интересный и полезный курс.

Усі курси в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок