Докладна інформація про компанію

Центр впровадження та автоматизації «SoftInform» (м. Дніпро) засновано в квітні 2003 року.

Основним видом діяльності компанії "SoftInform" є комплексна автоматизація систем обліку та управління підприємств різної структури і форми власності.

В основі роботи компанії лежить проектно-орієнтований підхід, який дозволяє реалізувати проект автоматизації в мінімальні терміни, в рамках бюджету і з необхідною якістю.

У нас працюють досвідчені сертифіковані фахівці. Таким чином, ми прагнемо забезпечити КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ завдань наших Клієнтів. Це дозволяє нашим Замовникам заощадити свої ЧАС і ГРОШІ.


Центр впровадження та автоматизації "SoftInform" пропонує як типові рішення, так і власні розробки для підприємств оптової та роздрібної торгівлі, виробництва, туризму, сільського господарства, громадського харчування (ресторанів, кафе, барів), фармацевтичної, автотранспортної та експедиторської галузей, неприбуткових та бюджетних організацій .


Фахівці компанії мають досвід постановки і впровадження систем управління проектами, фінансового планування і бюджетування.

Курси
Категорії курсу: професійні, підвищення кваліфікації - бухоблік, економіка; комп'ютер - автоматизація підприємства (1с та ін.).
Вік аудиторії: студенти, дорослі.
від 2500 грн
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок