Докладна інформація про компанію

Факультет комп’ютерно-інформаційних технологій МАУП – ваш шанс отримати якісну та цікаву освіту з передових напрямків IT-сфери! Навички та знання, отримані в ході навчання на факультеті комп’ютерно-інформаційних технологій - це унікальна можливість подальшого кар'єрного росту для молодих фахівців, які хочуть займати ключові посадові позиції в передових IT-корпораціях України та світу. Практичні заняття наших студентів проходять у потужних  лабораторіях, серед яких і Cisco, а по завершенню навчання вони мають вже готові масштабні проекти у своєму портфоліо, що значно підвищує ймовірність успішного працевлаштування.

Окрім того, протягом навчання у наших студентів є можливість приймати участь у різноманітних IT-олімпіадах та конкурсах з грошовою винагородою, які влаштовують роботодавці. Також в МАУП постійно відбуваються ярмарки вакансій та попередні співбесіди з найкращими роботодавцями.

Курси
Категорії курсу: комп'ютер - комп'ютерна грамотність, програмування.
Вік аудиторії: студенти, дорослі.
від 8000 грн
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок