Докладна інформація про компанію


Школа іноземних мов "Language Universe":

  • Ласкаво просимо в нашу дружну сім'ю! Це набагато більше, ніж мовні курси, трохи дружніше, ніж клуб однодумців, і цікавіше, ніж звичайна освітня методика.
  • Школа іноземних мов Language Universe- це компанія професіоналів, захоплених іноземними мовами і які мріють зробити наше життя кращим. Знання іноземних мов давно вже стало життєвою необхідністю для багатьох людей. Якщо Ваша мета - оволодіння іноземною мовою на високому рівні - тоді Language Universe - до Ваших послуг!
  • Language Universe пропонує унікальні програми з вивчення англійської мови. Різноманітність форматів і курсів не залишить байдужим навіть найвибагливішого студента, а висококваліфікована команда викладачів іноземних мов дасть змогу зробити процес навчання легким і цікавим.
  • Потрапляючи в нашу школу, відразу ж розумієш, що ти - в унікальному світі, де люблять учнів, люблять свою справу, люблять іноземні мови і люблять працювати.
  • Підготовка до здачі тестів: IELTS, TOEFL, ЗНО.
  • Наші викладачі відрізняються величезним талантом, креативністю, чуйністю, добродушністю, тому студенти перебувають в комфортній, теплій атмосфері. Середня наповнюваність стандартних груп 6-8 чоловік дозволяє на практиці здійснити індивідуальний підхід до кожного студента.
  • В нашій школі ви не зіткнетеся з традиційної шкільної обстановкою. Затишна атмосфера, привітні менеджери і гарячу каву - вам захочеться повертатися сюди знову і знову.
  • В Language Universe цінують Ваш час і Ваші гроші, тому ми працюємо на результат!

Не пропустіть свій шанс! Поспішайте зв'язатися з нами для обговорення деталей.

Курси
Категорії курсу: мовні - німецька мова.
Вік аудиторії: дошкільники, середня школа, студенти, дорослі, пенсіонери.
від 100 грн
-20%
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Партнери сайту
Falcon education
Falcon education
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Кривому Розі, а також ВНЗ в Кривому Розі, коледжі та технікуми в Кривому Розі, репетитори в Кривому Розі, робота в Кривому Розі

Зворотній зв'язок