Work.ua 13 років! З днем народження! Приховати банер
Докладна інформація про компанію

Дитяча архітектурна школа — це заняття з архітектури для дітей, які змінять наш спосіб життя, буденність, середовище, простори, зв’язки. І це станеться швидше, ніж здається.

Школа працює з 2015 року. Протягом цього часу студентами довгих та коротких курсів ДАШ! стало близько 200 дітей у шести містах України. Заняття вирізняє ставлення до юних студентів, як до партнерів, актуальні теми, пов’язані із викликами сьогодення, відкритість до нових ідей та постійний розвиток. 

Річні програми

Ваші діти вже завтра створюватимуть наші міста. Ми поділимось відповідальним поглядом на професію, навичками та знаннями. А також допоможемо здобути власний досвід у проектуванні.

Ми набираємо студентів у віці від 8 до 14 років. Заняття проходять раз на тиждень протягом навчального року. У групі шість студентів і троє викладачів. Тривалість заняття 2 години.

Архітектура

Студент зрозуміє принципи організації проектування, навчиться створювати ескізи та моделі, працювати з масштабом, опанує зображення планів, розрізів та фасадів, вивчить словник, який необхідний, щоб обговорювати якості будівель та місць, розвине просторове уявлення та отримає навички презентації своїх ідей. А також архітектурну культуру.

Місто

Студент відкриє основні ознаки міського типу життя та його організації, отримає знання про складові міст та їх розвиток, опанує зображення міста на кресленнях та в моделі, зрозуміє, як влаштований простір між будівлями, навчиться працювати з його елементами, враховуючи різноманітні чинники від функціональних чи технічних до соціальних та економічних. А також стане більш відповідальним, розсудливим та обізнаним жителем власного міста.

Студії

Це заняття у звичному форматі по дві години раз на тиждень, але цілком присвячені проектуванню. Студенти розроблятимуть проект, розкриваючи для себе нову тему: міський дизайн, спортивні споруди, традиційні технології, тимчасова архітектура, цифрові обчислювання і т.д.

Короткі курси

Є навички, які вимагають додаткової уваги. Є теми, в які цікаво заглибитись. Для цього ми створили додаткові курси, обравши три напрямки.

Ми набираємо студентів у віці від 8 до 23 років. Заняття проходять раз на тиждень протягом трьох місяців. У групі 10 студентів. Тривалість заняття 2 години.

«Будівельний майданчик» ми вигадали для розуміння фізичних властивостей матеріалів, роботи в конструкціях, досвіду роботи руками.

«Нові технології» — щоб вміти відрізнити доповнену реальність від віртуальної та замалювати тривимірний скетч.

«3д мавпування» додасть базових навичок роботи з комп’ютером. Можна сміливо оформлювати креслення в цифровому вигляді.

Курси
Категорії курсу: мистецтво, творчість - архітектура.
Вік аудиторії: молодша школа, середня школа.
від 12000 грн
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок