Докладна інформація про компанію

Ми запрошуємо творчі натури на заняття з малювання. Ми пропонуємо курси та майстер-класи з живопису для дітей і дорослих. У затишній світлій студії, розташованої в самому серці міста, досвідчені викладачі допоможуть Вам розкрити свої таланти і вдосконалити майстерність в малюнку та живопису.

  • Живопис маслом, акрилом, акварель, пастель
  • Академічний малюнок
  • Скетчінг
  • Орігамі, манігамі (орігамі з грошей)
  • Papercraft
  • Малювання для дітей
  • Розпис одягу
  • Лекції з історії мистецтва
  • Нейрографіка та нейроарт

Детальніше на https://www.artera.com.ua/

Курси
Категорії курсу: мистецтво, творчість - образотворче мистецтво.
Вік аудиторії: середня школа, студенти, дорослі, пенсіонери.
від 400 грн
Оцінка відвідувачів
(по 5 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

очень хотела разобраться с пропорциями человека. профессиональные преподаватели, приятные администраторы - всегда принесут чай или кофе, дадут все удобства. места очень много. по групповым занятиям сказать не могу, т.к. занималась индивидуально с Данилом. Рекомендую!

,

Круто, что есть рисование для детей и взрослых. Пока я рисовала маслом, в другом зале дочь тоже рисовала, но акварелью. Нам очень понравилось здесь. Очень удобное расположение, просторная студия в 2 этажа, хорошее разнообразие занятий.

,

Спасибо Оле Моисеенко

,

Всегда хотела подарить картину маслом маме, но покупать нарисованную другими людьми не хотелось, а на длительные курсы, увы, нет свободного времени. И мастеркласс по маслу оказался замечательной идеей! За одно занятие, не имея художественного образования, я смогла нарисовать полноценную картину и получила массу позитива в процессе рисования! И теперь точно смогу сказать что эта картина нарисована с любовью и радостью! Спасибо большое преподавателю Ольге Моисеенко за внимательное отношение к моим пожеланиям по картине и легкую, дружескую атмосферу, а Art Studio Artera зе материалы для рисования, холст, фартук, перчаточки и вкусный чаек.

,

Очень нравится живопись маслом и лекции о художниках от Леси Житник. В студии очень уютно и удобно, что находится в центре Харькова возле Парка Горького.

Партнери сайту
Ideal International, мовний центр
Ideal International, мовний центр
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок