Докладна інформація про компанію

Наша Академія пропонує Вам курси дизайну і необхідну комп'ютерну підготовку. Зокрема, у нас Ви можете отримати навчання за наступними напрямками:

  • ландшафтний дизайн
  • дизайн інтер'єру і меблів
  • 3D анімація, комп'ютерні ігри
  • графічний дизайн

Отримані знання з області комп'ютерної графіки дозволять Вам обійти конкурентів при працевлаштуванні. Ви можете займатися в групі, або вибрати для себе індивідуальну програму. У нас викладають тільки кращі фахівці в різних областях дизайну, які мають великий досвід практичної роботи. З їх допомогою ви швидко освоїте обраний Вами курс і перед Вами відкриються нові можливості працевлаштування. Вартість навчання залежить від обраного курсу та варіюється в розумних межах. На наших курсах Ви познайомитеся з основними прийомами різних видів дизайну, а по закінченню зможете швидко і якісно використовувати свої знання. Після прослуховування обраного курсу Ви отримуєте сертифікат встановленого зразка c додатком, в якому вказана тематика курсу і результати проведеного випускного тестування. Вибираючи нас, Ви отримуєте кваліфіковану підготовку і можливість працювати в будь-якій сфері дизайну.


Курси
Категорії курсу: комп'ютер - комп'ютерна грамотність, графіка, дизайн, анімація.
Вік аудиторії: середня школа, студенти, дорослі, пенсіонери.
від 600 грн
Оцінка відвідувачів
(по 5 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Очень советую эту академию! Прошла курс компьтерных игр и анимации. Огромное спасибо Александру Подвысоцкому) Замечательный преподаватель, интересно ведёт, нестандартный подход, получила много знаний и опыта.

,

нравится нестандартный подход в обучении игровому 3d. как раз то, что нужно творческому человеку, нацеленому на CGI. главное, что знания можно применять не только для игровой индустрии. в общем мне нравится.

,

Спасибо огромное! Особенно преподавателям компьютерных игр! Спасибо Елене Александровне за интересные занятия) Удачи Вам!

,

Прекрасная академия, чудесные преподаватели и дают приличный набор знаний!

,

Закончила курс компьютерные игры. очень понравилось! Спасибо!

Партнери сайту
Освіта без кордонів
Освіта без кордонів
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок