Докладна інформація про компанію

Мовний центр "Лінгва" був створений у 2002 році, і зараз по праву вважається одним з кращих в місті Одесі. У центрі працюють 15 викладачів, які пройшли спеціальну підготовку та стажування в країнах викладаємих мов, які мають державні дипломи і сертифікати міжнародного зразка. Викладання всіх мов : англійської, німецької, італійської, іспанської, французької і Руського (для іноземців) ведеться за комунікативною методикою - тількі на мовй, яку вивчають, без використання рідної. Всі викладачі пройшли спеціальний тренінг для того, щоб навчитися працювати за комунікативною методикою.

Курси
Категорії курсу: мовні - англійська мова.
Вік аудиторії: студенти, дорослі.
Оцінка відвідувачів
(по 4 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

шарашкина кантора!!!дал на перевод документы.сказали 3 рабочих дня по срокам перевода.8 дней докменты не готовы...обходите стороной!!!

,

Не могу сказать ни плохого ни хорошего. Так как только зашел туда и сразу выбежал. Я был на Успенской, и у меня сложилось впечатление что коты испражняются прямо там. Вонище просто пипец - глаза выедает. Коты походу сцут и срут прямо там.
В общем вам конечно выбирать но я уже свой выбор сделал. Обхожу вонь стороной. Всем удачи)))))

,

У меня было два преподавателя, обе отлично обьясняли материал и ни разу не срывались, а тесты проверялись при мне же и тут же обсуждались ошибки! так что я очень довольна и отзывы только положительные!!:)))))

,

Положительного отзыва оставить немогу. Так как некоторые преподаватели позволяют себе срываться на учеников((. После прохождения определенного количества уроков, пишутся тесты, но результат никто не говорит. Преподавателю проверить некогда((

Усі курси в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок