Докладна інформація про компанію

Творча студія Bilyts Art Centre відкрилась в 2012 році. Метою її діяльності є створення і підтримка сприятливого для розвитку творчого середовища.

Ми проводимо курси, тренінги, майстер-класи та семінари на різні теми. Акторська та ораторська майстерність, йога, вокал, хореографія, акробатика -  всі ці дисципліни допоможуть вам гармонійно розвивати своє тіло, емоції та розум.

В Bilyts Art Centre працюють талановиті молоді, але досвідчені режисери, педагоги, актори. За допомогою акторської майстерності ми об’єднуємо людей різних професій і віку. Наші заняття допомагають бути природними, легкими та натхненними завжди і скрізь.

Основним методом навчання є гра, як найефективніший спосіб усвідомленості, практичним шляхом, через власний досвід. Це дає змогу стати ефективними в буденних справах, отримувати задоволення від кожного моменту життя, бути творчими і відкритими!

З початку своєї діяльності Bilyts Art Centre випустив кілька сотень учнів. Багато хто з них успішно використовують набуті знання та навички в театрі, теле-радіо компаніях, у бізнесі, політиці та рекламі.

Наші творчі колективи взяли участь у багатьох фестивалях, серед яких «Лютий/Февраль» у Херсоні, Фестиваль молодої режисури ім. Леся Курбаса, Міжнародний фестиваль «Схід/Захід» в Польщі та інші.

На цей час підготовлено 14 показів і створено 5 вистав, які були показані на різних театральних майданчиках України. «Всі вдома» за Н. Коуардом (2012), «Казка про вівцю» І. Колосова (2013), «Вій 2.0» Н. Ворожбит (2014), «Антігона» за Ж. Ануєм (2014), «Палац насолоди» В. Понизова за мотивами Дж. Вебстера (2015), «Стан облоги» Т. Єременко за мотивами А. Камю (2015).

Пам’ятаймо, що розвиваючись творчо - ми збагачуємо культуру нашої країни!

Курси
Категорії курсу: мистецтво, творчість - акторська майстерність.
Вік аудиторії: студенти, дорослі.
від 1600 грн
-10%
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок