Work.ua 13 років! З днем народження! Приховати банер
Докладна інформація про компанію

Університет Лідерства створений групою викладачів МВА, котрі накопичили багатолітній досвід роботи в різних бізнес-школах України, Грузії та Росії й можуть запропонувати новий підхід до навчання бізнес-лідерів.

Традиційні МВА-школи часто, декларируючи свою прикладну срямованість, орієнтовані переважно на передачу інформації. При чому основою для програм в таких школах є західні взірці, «адаптовані» до нашої реальності. Такий підхід має декілька недоліків, які ми намагаємося виключити.

Отже, що ми пропонуємо:

Ви самостійно складаєте свою програму навчання. Обов'язкова умова – ви повинні засвоїти 4 модуля з шести обов'язкових для вашої спеціальності та ще 4 спеціальних модуля з восьми, що запропоновані Університетом Лідерства. Після закінчення кожного модуля ви отримуєте сертифікат учасника. Для того, щоб отримати сертифікат про закінчення Університету Лідерства, вам належить виконати консалтинговий проект в своїй компанії чи здати іспит з спеціальності.

Ви самостійно визначаєте час і термін навчання. Ви можете обрати більш інтенсивний курс навчання (якщо вам, например, дозволяє час) чи менш інтенсивний, що дозволить вам засвоїти весь курс восьми модулів за період від 2-3 місяців і до півтора року. Важливо пам'ятати, що виконання консалтингового проекту потребує часу (це не один день), тому на практиці навіть за самої інтенсивної роботи ви віддасьте навчанню не менше півтора року.

Програму можна змінювати. Ми живемо в настільки швидкозмінному світі, що складно одразу визначитися, що вам буде цікаво через рік. Тому ми дозволяємо змінювати і доповнювати свою програму за 3 месяці до старта вашого модуля.

Програму можна доповнювати. Якщо ви закінчили навчання в Університеті Лідерства та маєте бажання відвідати інші навчальні модулі нашого Університету, то ви можете це зробити на пільгових умовах.

Курси
Категорії курсу: професійні, підвищення кваліфікації - психологія, особистісний розвиток, керування, менеджмент.
Вік аудиторії: студенти, дорослі.
від 3600 грн
-5%
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок