Докладна інформація про компанію

Кадрово -навчальний центр "Ольга " організований в 2002 році. Основні напрямки діяльності нашого центру - це пошук, підбір, навчання та перекваліфікація персоналу для подальшого працевлаштування. Перевагами нашого Центру є якість надаваних послуг, високий професіоналізм, гнучкість, мобільність та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Курси
Категорії курсу: професійні, підвищення кваліфікації - бухоблік, економіка.
Вік аудиторії: середня школа, студенти, дорослі.
від 550 грн
-10%
Оцінка відвідувачів
(по 4 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

А диплом будет после курсов?

,

Огромная благодарность Ольге Петровне за терпение, за то, как она доступно подает информацию. Для моего возроста это очень важно, хоть я сама тоже преподаватель и всю жизнь работаю в школе, знаю как тяжело найти подход к каждому человеку!!! Спасибо, Вам, огромное! Успехов Вам и процветания!!!

,

Я прошел курс Пользователя ПК и Оператора 1С. Очень приятно удивили скидки. Преподаватель подает информацию очень доступно и легко. Мне понравилось. Огромное спасибо Ольге.

,

Прошла обучение в Вашем центре по программе 1С(7.7 и 8.1) .Очень понравилась то, что все занятия индивидуальные и практические. И график удобный можно самому подбирать. Спасибо за помощь в трудоустройстве.

Усі курси в Кропивницькому (Кіровограді), а також ВНЗ в Кропивницькому (Кіровограді), коледжі та технікуми в Кропивницькому (Кіровограді), репетитори в Кропивницькому (Кіровограді), робота в Кропивницькому (Кіровограді)

Зворотній зв'язок