Докладна інформація про компанію

Компанія «Інфорс» існує з 2000 року. За 11 років з невеликої групи ентузіастів ми перетворилися на потужну компанію однодумців, колектив якої на сьогодні нараховує більше 60 осіб. Велика частина нашої команди - фахівці з програмами «1С»: методологи, консультанти, програмісти, керівники проектів. У нас з'явилися філії в інших містах нашої країни: Київ, Дніпропетровськ, Харків. Ми маємо великий мережею партнерів. З 2009 року ми входимо в групу компаній «ITCo union», яка організована з метою впровадження комплексних проектів автоматизації великих підприємств, корпорацій, холдингів з підрозділами, розташованими в будь-якій точці України.

Компанія «Інфорс» - це:

  • Автоматизація управління і обліку підприємств
  • Впровадження автоматизованих систем управління на базі "1С: Підприємство"
  • Постановка бюджетування та методології планування
  • Побудова бізнес-логіки й управлінський консалтинг
  • Програмні системи "ЛІГА: ЗАКОН", "БЕСТ-ЗВІТ", "Аверс Бухгалтерія"
  • Ділове програмне забезпечення Microsoft, антивіруси, офісні програми


Наша компанія є одним з найбільших партнерів компанії «1С» в Україну і володіє вичерпним набором статусів в спільноті «1С» в нашій країні. Ми є 1С: Франчайзі, 1С: Центром компетенції з виробництва, будівництва, торгівлі, бюджетного обліку, Центром сертифікованого навчання, Центром сертифікації, сертифікованим партнером 1С: Консалтинг та ін.

Для того щоб всі різноманітні види діяльності нашої компанії працювали злагоджено і забезпечували високу якість, ми впровадили у себе реально працюючу систему менеджменту якості, сертифіковану за ISO 9001:2008.

Ми ніколи не стоїмо на місці і намагаємося освоювати нові технології, підходи до роботи, враховуємо зауваження наших замовників і партнерів. Наші фахівці постійно удосконалюються і підвищують рівень своєї кваліфікації. Фахівці компанії мають кілька сотень сертифікатів по програмних продуктах 1С: Підприємство 8, ЛІГА: ЗАКОН та БЕСТ ЗВІТ. Інженерів компанії вирізняє не тільки високий професійний рівень, а й глибокі та всебічні знання в області основ економіки, обліку, досвід у розробці та впровадженні управлінських і комплексних рішень. У складі компанії працюють інженери-програмісти, консультанти, аналітики, методологи, керівники проектів, економісти й інженери, викладачі та експерти.

Курси
Категорії курсу: комп'ютер - автоматизація підприємства (1с та ін.).
Вік аудиторії: студенти, дорослі.
від 690 грн
Оцінка відвідувачів
(по 1 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Учусь сейчас. В мнсте инфу дают лучше, но что показательно, все же сидят там спецы.

Усі курси в Кривому Розі, а також ВНЗ в Кривому Розі, коледжі та технікуми в Кривому Розі, репетитори в Кривому Розі, робота в Кривому Розі

Зворотній зв'язок