Докладна інформація про компанію

Компанія Геліос запрошує Вас на курси англійської мови. Ми пропонуємо гнучкий графік навчання та індивідуальні програми. Заняття проводяться як в групах (3-6 осіб), так і індивідуально. Крім загального курсу англійської мови та бізнес курсів ми пропонуємо індивідуально розроблені навчальні програми.

При запису ми можемо ознайомити Вас з детальною (поурочной) програмою навчання. Перед оплатою Ви зможете переглянути обсяг лексики та граматики вводиться і відпрацьовується на кожному уроці і на курсі в цілому. Ви також можете ознайомитися з тим, і які теми передбачені в кожному запропонованому курсі. Залежно від побажань і потреб замовника зміст курсу може коригуватися, щоб найкращим чином врахувати специфіку сфери, в якій Ви працюєте або плануєте працювати.

Крім основних підручників, куди входять навчальні посібники Longman і Financial Times, ми використовуємо різну додаткову літературу, черпаємо інформацію з преси, інтернету. В ході занять ми використовуємо комунікативний метод, який допомагає студентам легко сприймати і засвоювати пропонований матеріал. Наша основна мета - зробити заняття більш цікавими і навчити активним навичкам спілкування.

Ми запрошуємо дітей, підлітків та їхніх батьків у наш офіс, де ми можемо розповісти про наші програми і відповісти на всі Ваші запитання.

Курси
Категорії курсу: мовні - англійська мова.
Вік аудиторії: молодша школа, середня школа, студенти, дорослі, пенсіонери.
від 600 грн
Оцінка відвідувачів
(по 1 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

искал курсы на севастопольской, нашел через этот сайт.
беру индивидуальные занятия, все устраивает
спасибо!

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок