Докладна інформація про компанію

Шановні пані та панове!

Науково - навчальний центр "Інтокс" має честь представити Вам принципово нову технологію інтенсивного навчання іноземним мовам - поліекранну.

Просимо не плутати з 25-м кадром!
Дана технологія не має з ним нічого спільного.

У зв'язку з тим, що в сучасному світі людина щодня піддається інформаційному хаосу, він змушений у відповідність зі специфікою своєї діяльності обробляти величезні масиви спеціального матеріалу. Традиційні способи обробки інформації на вербальному рівні не дозволяють якісно і кількісно засвоїти реально необхідний матеріал. Зіткнувшись з цією проблемою в 1 9 9 0 р., співробітники ННЦ "Інтокс" почали проводити дослідження в галузі психології та психофізіології людини. Одним із найпотужніших інструментаріїв, що дозволяють активно впливати на навчальний процес на вербальному і невербальному рівні, є поліекранної.

Дослідження показали, що ми запам'ятовуємо 20% того, що чуємо, 30% *того, що бачимо, *50% того, що бачимо і чуємо, 80% того, що бачимо, чуємо, говоримо.
З 1 9 9 0 р. ННЦ "Інтокс" займається інтенсивним навчанням іноземним мовам розмовною на базі поліекранної комплексу
Поліекранної програмно-апаратний комплекс дозволяє застосовувати в процесі навчання екран з десятьма незалежними активними вікнами - полями. Загальний розмір екрану у навчальній аудиторії близько 2,5 х 5,0 метра.

Під час занять використовується від 1-го до 10-и полів одночасно в залежності від навчальної ситуації. Необхідна інформація з'являється на екрані по команді з ручного пульта, який знаходиться у викладача. Використовуючи зміну часу та місця пред'явлення, розміру та змісту навчального (текстового, графічного і відео, аудіо матеріалу) викладач домагається максимальної активізації лівої і правої півкулі головного мозку слухача.

Що виникають під час навчання певні психофізіологічні навантаження знімаються на заняттях завдяки застосуванню спеціальної фонової музики, аутотренінгу і релаксаційним пауз, здійснюваним викладачем за допомогою відео-проекційної апаратури, що реалізує можливості пред'явлення релаксаційних слайдів, динамічного відеоряду. Чергування інтерактивного навчання з релаксаційним паузами сприяє ефективному засвоєнню навчального матеріалу. Все це дозволяє збільшувати обсяги пред'являється матеріалу в 2-4 рази в порівнянні зі звичайними "інтенсивними" заняттями. Наприклад, 140 - ка часовий базовий курс розмовної англійської мови являє собою інтенсивний курс, розрахований на щоденні заняття по 5 академічних годин протягом одного місяця, який містить сумарно близько 3.000 лексичних одиниць по тридцяти двох розмовною темами.

Поліекранної технологія навчання дозволяє досягати стабільних результатів у засвоєнні і практичному застосуванні великих обсягів інформації в короткий термін (800 лексичних одиниць активу і 2,0 тисяч лексичних одиниць пасиву).

На відміну від існуючих методик і технологій викладання іноземних мов вона дозволяє:*

  • Ще до початку занять спрогнозувати свої результати на будь-який момент часу проходження навчального курсу;
  • Здійснювати об'єктивний контроль за результативністю навчання;
  • Ефективно використовувати резерви людської пам'яті (18 ключів пам'яті
  • Одночасно + активний вплив на довготривалу пам'ять);
  • Моделювати занурення в мовне середовище;
  • Різко скорочувати строки навчання з одночасним поліпшенням якості засвоєння матеріалу, що вивчається;
  • Збільшувати обсяг навчального матеріалу (у 2-4 рази) в порівнянні зі звичайними "інтенсивними" заняттями;
  • Використовувати в поліекранної навчанні традиційні методики навчання.

Такі високі результати стали можливі завдяки :*- роботі на кінцевий результат з першого дня створення науково-навчального центру;

  • Командному праці висококласних фахівців різних напрямків - філологів, психологів, психофізіології, програмістів;
  • Використання поліекранної технології - найпотужнішого інструменту, який дозволяє активно впливати на навчальний процес на вербальному і невербальному рівнях.

*Ким підтверджена ефективність поліекранної технології в навчальному процесі? *

В Україні застосовується нами технологія навчання іноземним мовам отримала позитивні відгуки від Академії МВС України, Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, Національного технічного університету України "КПІ", Європейського університету, та ін

У Росії поліекранної технологія пройшла офіційну апробацію в Брянському державному педагогічному університеті, була схвалена академією педагогічних наук Російської Федерації і рекомендована для впровадження в усі типи навчальних закладів.

Наші клієнти: Служби президента України, авіа завод «АВІАНТ», UMC, UTEL, OTIS, REMTSMA, та ін

Висока надійність і мобільність апаратури дозволяє здійснювати навчання, як в стаціонарних умовах, так і на території замовника.

Сподіваємося, що зможемо бути Вам корисні. Термін бездоганної роботи на ринку з 1990 р., позитивні відгуки і сталість клієнтів - найкраща гарантія високого результату.

Застосування поліекранної технології не обмежена віком і рівнем початкової підготовки слухачів.

Ласкаво просимо до поліекранної комплекс!

Наші координати:
8-50-544-77-10
КИЇВ: т/ф. (044) 251-23-57; 2-231-231 ЄВПАТОРІЯ: т/ф. (06569) 6-10-74
E-mail: osaulov@mail.ru stc@intalks.kiev.ua stc@intalks.biz

Курси
Категорії курсу: мовні - англійська мова.
Вік аудиторії: середня школа, студенти, дорослі.
від 60 грн
-5%
Оцінка відвідувачів
(по 1 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Попробуйте. Не пожалеете.

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок