Докладна інформація про компанію

Американська Академія англійської мови професора Тревора Маккі надає унікальну можливість для вашої дитини навчитись вільно та невимушено спілкуватись англійською мовою!

Американська Академія англійської мови професора Тревора Маккі працює у сфері освіти з 2000 року. Вона заснована за сприянням міжнародної мовної програми ILP(International Language Program) та стала першою гілкою ILP в Україні.

Відмінною рисою Академії є те , що викладають виключно носії мови – викладачі з США. В основі процесу навчання покладена авторська розвиваюча методика доктора Тревора Маккі - професора психолінгвістичного розвитку, голова Ради директорів ILP (США).

Програма передбачає знаходження дитини в англомовному середовищі з викладачами - американцями, які працюють в організації "Міжнародні програми вивчення мови"- ILP.


 • викладачі - американці, що працюють в організації "Міжнародні програми навчання мови";
 • 6 педагогів, носіїв мови, набирають всього 36 дітей (6 груп за віком і мовної підготовки, по 6 чоловік);
 • заняття проходять щодня, у другій половині дня (крім суботи, неділі та свят), 6 занять по 30 хвилин, в ігровій формі в спеціально обладнаних класах (м. Нивки, м. Палац Україна);
 • діти в ході заняття переходять з одного навчального класу в інший, змінюючи види діяльності: гімнастичний зал, кабінет кулінарії, театральна студія, художня майстерня, ігрова кімната та кабінет конструювання;
 • за кожною дитиною закріплюється куратор-американець, який веде щоденник, де фіксує прогрес дитини в мові. Куратор інформує батьків;
 • на заняттях використовуються системи заохочення, призів;
 • один раз на місяць - відкрите заняття, два рази на рік - уявлення (театралізація) англійською мовою;
 • курс навчання розрахований на кілька років, в залежності від віку, в якому дитина почала навчання;
 • після закінчення навчання учням вручається міжнародний диплом International Language Program, що підтверджує рівень володіння англійською мовою;
 • бажаючі вдосконалити англійську мову свій і своїх дітей в домашній обстановці, можуть зробити заявку на проживання викладачів в сім'ях. При цьому діють 50% знижки при оплаті за навчання дитини.

Сьогодні в Києві представлено 3 філіала:

 • на Нивках, вул. Туполєва, 3 
 • в Голосіївському районі, м.Деміївська, вул. В. Забіли, 5
 • на Березняках, вул. Березняківська 38Б
Курси
Категорії курсу: мовні - англійська мова.
Вік аудиторії: дошкільники, молодша школа, середня школа.
Оцінка відвідувачів
(по 12 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Долго я искала курсы английского для своих детей и очень довольна, что остановила свой выбор на этой академии. С детьми занимаются носители языка, процесс обучения построен в увлекательной форме и моими детьми очень интересно на уроках, возвращаются всегда довольны. Уровень знаний английского, за время которое мы ходим, очень вырос. Всем советую эту академию для изучения английского ребенком.

,

Мой сын очень активный мальчик и заниматься с ним самостоятельно изучением английского просто невозможно. В Американской академии создали такие условия, в которых мой ребенок может учиться и ему это интересно, прогресс на лицо! Для меня преподаватели просто волшебники!

,

Данную школу я выбрала из за преподавания английского носителями языка. Своим выбором я очень довольна так как уровень преподавания очень высок, буквально через месяц я уже заметила значительные сдвиги в своего сына.

,

Школа дійсно дуже хороша. Вивчення англійської відбуваєть в ігровій формі, через що дітям цікаво, незважаючи на те, що заняття триває три години. Уроки ведуть американці, які знаходять підхід до кожної дитини. Я дуже задоволена, що обрала Американську академію для вивчення англійської донькою.

,

Английский стал уже базовой потребностью в наше время, а не роскошью и не знать его глобальный недостаток.

Американская академия помогла нашему ребенку уже с самых ранних лет развивать себя, американские преподаватели - находка для детей.

Наш малыш уже может и спросить и ответь.
Главное не останавливаться на достигнутом.

,

Качественные знания, оправданные вложения денег.
Высокий результат - лучший показатель!

,

Что может быть лучше,чем изучение языка с носителями, не с одним учителем мы не имели таких успехов.
Прогресс на лицо!

Американская Академия - время проведенное с пользой!!!)

,

А я искала, где найти носителя английского языка в Киеве на другом сайте, но ваши курсы это то, что нужно!

,

Очень долго выбирали школу английского языка и все-таки решили прислушаться к знакомым. Ни капельки не жалеем, что выбрали Американскую академию, так как знания растут как на дрожжах, а ребенок посещает занятия с удовольствием.

,

Мало того, что нам и раньше очень нравилось, ребенок доволен и в садике нас хвалят, так еще и недавно посетили открытый урок. Дети талантливые! Родители абсолютно довольны все. Советуем эту академию

,

Решила как и все современные родителями прививать иностранный язык с детства (3 годиков), до 3-х учили самостоятельно и неплохо выходило. Но мне важен результат, боялась ошибиться при обучении. Решила обратиться к профессионалам. Сейчас дочка учиться в "АА" и я вижу значительные продвижения, все таки носители языка это здорово и достаточно легко при изучении иностранного языка. В этом году планируем поехать заграницу, взять ребенка, там и посмотрим применением ее знаниям)

,

Для моего ребенка и для меня это спасение!!!!
Для ребенка, потому что в интерактивной форме, с носителями иностранного языка, с отличнейшим отношением проходит обучение.
Для меня, потому что это не надо выискивать время, чтобы упорно заниматься английским. В основном мы все повторяем пройденное и иногда что-то читает. Это отличное решение тем мамочкам и папочкам, которые много работают.
Спасибо большое за команду профессионалов. Надеюсь не зглажу))

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок