Докладна інформація про компанію
  • Навчальний центр "Лардан" в Миколаєві
  • Навчальний центр "Лардан в Херсоні

    Центр вивчення англійскої мови «Лардан» був заснований в 2001 р. Головне наше досягнення - це довіра наших студентів. За даними щомісячного опитування серед студентів «Лардан» 9 з 10 наших студентів рекомендують нас своїм друзям і знайомим.
На чому ґрунтується довіра понад тисячу наших студентів?
1. Кваліфікація викладачів. Всі наші викладачі отримали міжнародні сертифікати з англійської мови та стажувалися за кордоном. Кваліфікація викладачів - найважливіший фактор Вашого успішного навчання англійській мові.
2. Різноманітні формати навчання. Ми забезпечуємо нашим студентам всі формати вичення англійської мови: групи (5-9 чоловік), міні групи (3-4 людини), навчання в парах і індивідуальні заняття. Вірний вибір формату навчання сприятиме швидкому прогресу Вашої англійської мови.
3. Адаптовані програми. Курси навчання засновані на індивідуальними програмах. Ми враховуємо можливості наших клієнтів, їх  рівень знань і мети. Вивчення англійської мови з Лардан - це оптимальне поєднання інтенсивного та поглибленого підходу.
4. Наявність ліцензії. Центр ивченняв англійської мови Лардан має ліцензію на здійснення освітньої діяльності, на підставі якої після закінчення навчання всім студентам видаються сертифікати про проходження курсу.
5. Актуальність. Навчання іноземним мовам здійснюється за найсучаснішими автентичним підручниками і працюючими прогресивними методикам.
Програми навчання англійській мові:

  •  Програми вивчення загальної англійської мови різних рівнів;
  •  Програми підготовки до складання міжнародних мовних сертифікаційних іспитів: FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL, BEC, ILEC, ICFE, GMAT, GRE;
  • Інтенсивні програми вивчення англійської мови: граматичний інтенсив і розмовний інтенсив;
  • Спеціалізована англійська:морська англыйська, бізнес англійська, фінансова англійська, юридична англійська, медична англійська та інші.
  • Lingua Diving ("занурення у мову"): за рахунок повного «занурення» в мову протягом 4-5 днів цей курс дає можливість будь-якій людині в стислий термін зрозуміти мову, охопити її структуру та придбати розмовну практику. Lingua Diving замінює до півроку навчання англійській мові.
  • Корпоративне навчання - інвестиція в головний ресурс Вашої компанії з метою розширення Вашого бізнесу. Ми пропонуємо повний комплекс послуг, пов'язаний з корпоративним навчанням в Одесі:

          a. підбір оптимальної методики та кращих програм;
          b. вхідні та вихідні тестування студентів;
          c. гнучкий графік навчання;
          d. замовлення та постачання навчальної літератури;
          e. вихідну міжнародну сертифікацію;
           f. навчання індивідуально та в групах;
          g. регулярний контроль якості навчання.

Якість наших занять і підсумковий рівень мови по закінченню навчальної програми - наш безумовний пріоритет.

Курси
Категорії курсу: мовні - англійська мова.
Вік аудиторії: дошкільники, молодша школа, середня школа, студенти, дорослі.
від 1760 грн
-5%
Оцінка відвідувачів
(по 2 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

За два месяца Лардан сделал невозможное! Грамматический интенсив стал для меня прорывом в изучении английского!!!

,

Очень хорошая школа. Есть результат от обучения. Очень хороший бизнес-курс - практичный. Реально помогает в работе. Также хорошо ставится грамматика - своя система. Ну а отношение ко мне - почти как к родственнику. Рекомендую.

Усі курси в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок