Докладна інформація про компанію

Загальна англійська мова.

Яка тривалість курсу навчання
Кожен рівень триває 4 міс. Всього 6 рівнів:
1 - Elementary (початковий), 2 - Pre-Intermediate (нижче середнього), 3 - Intermediate (середній), 4 - Upper-Intermediate (вище середнього), 5 - Advanced (високий), 6 - Proficiency (професійний).
Сертифікат нашої школи з оцінкою за фінальні іспити видається після 4 та 6 рівнів.
Закінчивши певний рівень, студент може перейти на наступний лише за умови успішно складеного іспиту, який складається з 3-ох компонентів: письмовий тест на знання граматики (Finаl Test), усний екзамен (Speaking) та лексичний зріз.

Яка система та графік навчання
Основна програма: 3 заняття на тиждень: два базових заняття по 1 рік. 50 хв. + Один розмовний тренінг тривалістю 1 рік. 30 хв. у групах по 9-13 чоловік.

  • Базові заняття є комплексними, на них опрацьовується граматика, лексика, усне та письмове мовлення. Програма будується на основі підручників New Total English видавництва Longman.

Графік занять: пн, чт/Вт, Пт./Ср Сб Час занять: м.Київ, м.Дніпропетровськ - 16:10, 18:10, 20:10; м.Львів - 15:00, 17:00, 19:00.               

  • Розмовні тренінги, які проводить інший спеціаліст, спрямовані на відпрацювання розмовної англійської та збагачення лексики. Для груп 3-го рівня раз на місяць такі тренінги проводять носії мови, з 4 рівня - носії мови щотижня.

Більшість розмовних груп займаються по суботах з 9.00 до 17.00. Деякі групи займаються в будні дні у другій половині дня. Записатись до розмовної групи зі зручним для вас розкладом можна у адміністратора офісу під час здійснення оплати за навчання.
 Додаткова практика (безкоштовно):

  • Спецкурси, студії, та клуби англійською мовою: заняття проводяться по середах та суботах за попереднім записом у адміністратора за 1-3 дні.
  • Користування бібліотекою та відеотекою.

Додаткові адреси
вул. Басейна, 7-В, (5 поверх).
вул. Басейна, 7-В, (4 поверх).
вул. Рогнідинська, 4а
вул. Хорива, 1-а
вул. Назарівська, 19
вул. Луначарського, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод».
вул. Гришка, 6а.

Курси
Категорії курсу: мовні - англійська мова.
Вік аудиторії: студенти, дорослі.
від 4250 грн
Оцінка відвідувачів
(по 12 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Закінчила 3 рівні в цій школі. Завжди усім радила і вважала GreenForest найкращою школою в Києві та не тільки. Та в цьому році вона мене розчарувала. Я хотіла записатися на 6 останній рівень у відділ на Позняки, де відходила 3 попередніх рівні. Однак мені повідомили, що група не збирається. Спробувала записатися у інші відділи та на Палаці Спорту усі місця зайняті (там аж по 15 людей в реєстрі). І ось, нас 4 людей, які 100% будуть відвідувати всі заняття, вимушені шукати іншу школу. Сумно. Я розумію, що з точки зору школи ми не є в пріорітеті, оскільки закінчуємо навчання та не запишимось далі, але все ж. У мене питання, навіщо записувати у групи на Палаці Спорту стільки людей, якщо частині із них можна запропонувати перейти на Позняки та відкрити там нову групу? Курси орієнтуються на те, що з цих 15 людей половина відмовиться, але як на мене це не правильний вектор.

,

Никому не рекомендую эту школу. Во-первых, на занятиях сплошной детский сад: песенки поют, в кроссворды играют. Если хотите серьезного обучения, то вам не сюда. Во-вторых, на фейсбуке они скрыли мой отзыв, я свой отзыв вижу, а остальные пользователи нет. Явно без махинаций не обошлось. Ну и мой отзыв был об очень злостном нетив спикере алексе, который постоянно самоутверждался за счет студентов, был очень агрессивен и вел себя откровенно по-хамски. Не ведитесь на яркую рекламу и не подписывайте хитроумный договор, ибо если вам что либо не понравится, вы свои денежки уже не вернете

,

Закінчила в травні перший рівень, і ось записалась вже на другий рівень (літній інтенсив). Навчання цікаве і не сильно напряжне. Вже відчуваю прогрес і не збираюсь зупинятись. Дякую школі "Грін Форест" за хороших і вголовне, вимогливих, викладачів!

,

Школа володіє своє особливою магією.. Справа в тому, що закінчення навчального семестру сприймається вкрай важко.. Не хочеться розлучатися і покидати Грінфорест. Знаю, навіть, що старші групи часто роблять додаткові семестри, щоб ще на пів року лишитися разом ^_^
В чому ж справа? Ну це ліпше відчути, ніж пояснити.. Подобаються тут жваві і життєрадісні викладачі, які просто закохують в себе.. Професійне викладення матеріалу і багато інтерактиву.
Ще би хотілося відмітити багато факультативних занять! Кулінарні зустрічі, просто чат чи спікінг - це все неймовірно корисно і привчає в житті не розгублюватися, коли потрібно використати знання англійської.
Не подумайте, що вам тут вкладуть всі знання в голову, ні. Працювати треба вдома - робити домашку, вчити слова, додатково читати чи дивитися фільми. В ГФ просто подадуть матеріал якісно і доступно пояснять, якщо не розумієте..

Якщо вагаєтеся, то не я би радив Грін Форест без варіантів. Це і не дорого і супер якісно!

Львів

,

Я англійську ніколи не вивчала. Пішла в цьому семестрі на перший рівень в ГФ. Навчання виявилось цікавим, викладачі - приємними і привітними, а заняття - веселими і ефективними. Дуже задоволена школою, буду навчатись і далі.

,

Учусь в Харьковском ГФ. И я очень довольна методиков преподавания ..Очень интересные и познавательные уроки , куча дополнительных спецкурсов..это просто нечто!
Преподаватели такие классные. умные, веселые. Планирую пойти на летний интенсив, так как не представляю уже себя без английского с Грин форестом и моей группы, где нашла много новых друзей!!.
Спасибо вам!

,

Дуже задоволена школою та якістю навчання в ГФ! Ходилла на інтенсивний курс, мені дуже допомогло. Вчителі та колектив дуже привітні та професійні, цікаво побудовані заняття - нема часу скучати. Правда, інтенсивний курс трохи важкий в моральному плані - багато годин навчання і тд, але зате результат на лице. Всім рекомендую!

,

Уже два семестра отходила в ГФ. Если честно, то я очень довольна. Эта школа превысила все мои ожидания. Преподаватели замечательные, интересные и всегда готовые помочь люди. В ГФ можно выучить не просто "учебник", но еще массу дополнительной интересной информации. Отдельный плюсик носителям языка, которые преподают раз в неделю разговорные занятия. Они рассказывают очень много увлекательного и про язык и про страну, в которой жили...
Еще радует огромное количество спец. курсов. Я думаю, сможет найти спец. курс на свой вкус) К тому же, они совершенно бесплатны и возможность их посещения - не ограничено.
Я рада, что нашла эту школу. Планирую продолжать заниматься тут и в следующем году.

,

Учусь в ГФ первый семестр, так вышло, что сначала по несколько занятий был у разных преподавателей, хотел сориентироваться в уровне и во времени занятий, методы обучения конечно зависят от индивидуальности и личности преподавателя, хоть и идет обучение по одной программе. Не у всех понравилось, зато в итоге "нашел" того, который мне подходит и занимаюсь с удовольствием!
Школу выбрал по совету коллеги, с другими не сравнивал.
Сразу понравилась атмосфера - располагает, дружелюбие администраторов, преподавателей, - помогает адаптироваться и учиться.
Понравилось заниматься у Татьяны Гунько (но неверно выбрал уровень) и у Галины Беззубцевой.
Галину мне рекомендовали ее бывшие ученики, я так же очень рекомендую! Заниматься у жизнерадостного, знающего и позитивного человека очень приятно и эффективно, думаю вся группа это может подтвердить :).
Если группа небольшая, 6-8 чел, то заниматься комфортно, всем хватает времени и внимания.
Школу рекомендую, найдите "своего" преподавателя.

,

Сейчас заканчиваю первый курс в ГФ. Когда записывалась, в английском немножко ориентировалась (базовые знания), но не разбиралась даже в самых элементарных временах, поэтому, после прохождения теста меня отправили на 1 уровень.
По прошествии 4 месяцев мои знания значительно улучшились :) Преподаватели и администрация - молодые и очень приятные люди.
Интересные занятия и веселые игры делает мою учебу в ГФ безумно интересной)))
В сентябре планирую продолжить обучение на 2 уровне.
Приходите и вы. Советую ;-)

,

Займаюсь з грінфорестовцями місяць: динамічно, пізнавально, активно і корисно.
Справді, дивним способом, вони стимулюють вивчати нову лексику, розуміти граматику. Однозначно, я прогресую у вивченні іноземної!

Щиро рекомендую!

,

Навчаюся у Грін Форесті уже 3-й семестр. Дуже подобається. Дружній, молодий, енергійний та компетентний колектив. Викладання якісне. Навчання проходить дуже цікаво та пізнавально. IMHO

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок