Work.ua 13 років! З днем народження! Приховати банер
Докладна інформація про компанію

GREEN FOREST — частина найбільшої мережі шкіл англійської мови в Україні. 

 • 150 ВИКЛАДАЧІВ, які пройшли підготовку в Green Forest Teaching Centre by Nadia Diachuk;
 • Система «2 ВИКЛАДАЧІ», вперше запроваджена Green Forest;
 • 14000 студентів навчаємо щороку, в 14 ФIЛIЯХ в п'яти містах;
 • ВЛАСНА СТУДІЯ ВІДЕО ТА АУДІОЗАПИСУ для створення якісних матеріалів англійською;
 • КОМУНІКАТИВНА МЕТОДИКА на основі 9 найсучасніших підходів викладання англійської (CA, GDA, TBL, TTT, ESA, Suggestopedia, Dogme, GTM, ALA);
 • ВЛАСНИЙ ІНТЕРАКТИВНИЙ ПІДРУЧНИК Notes by Green Forest;
 • навчання на ГІБРИДНІЙ онлайн платформі;
 • зручний контроль за навчанням через додаток My Green Forest: домашні завдання, зміна графіку, успішність, новини, запис на додаткові заняття;
 • 650 безкоштовних додаткових АВТОРСЬКИХ СПЕЦКУРСІВ, тренінгів, вебінарів, занять по Skype для студентів школи кожного семестру;
 • Набір в групи рівнів від Elementary до Advanced 5 РАЗІВ НА РІК.

Які пропонуємо курси

1. Стандартний курс

 • Тривалість семестру 4 місяці
 • Ціна: 4950 грн.

2. Інтенсивний курс

 • Тривалість семестру 9 тижнів
 • Ціна: 4800 грн.

3. Інтенсив вихідного дня

 • Тривалість семестру 9 тижнів
 • Ціна: 4800 грн.

4. Стандартний курс+бізнес

 • Тривалість семестру 4 місяці
 • Ціна: 5400 грн.

Офіси по Київу

 • вул. Басейна, 7-В, (5 поверх)
 • вул. Басейна, 7-В, (4 поверх)
 • вул. Рогнідинська, 4а
 • вул. Хорива, 1-а
 • вул. Назарівська, 19
 • вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод»
 • вул. Гришка, 6а
 • вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Курси
Категорії курсу: мовні - англійська мова.
Вік аудиторії: середня школа, студенти, дорослі, пенсіонери.
від 4950 грн
Оцінка відвідувачів
(по 14 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Не рекомендую эту школу, не очень восхищена, наоборот даже рада, что занятия закончились. Мне было скучно. Поверьте, общения с такими же как вы, не улучшит ваш английский если вы постоянно будете делать ошибки, а преподаватель не будет вас исправлять. Домашние тут не очень, а тест и проверку знаний вы пишите только в конце. Каждый день вы приходите и как в обычной школе двигаетесь по учебнику. А если он у вас в электронном доступе - это ваш notes by green forest, то вы столкнетесь с тем, что он будет постоянно зависать. Неплохие спец курсы, но на них интересно ходить не больше раза к каждому преподавателю, потом просто вам ничего не даст. А так все остальное - печально, не буду дальше продолжать обучение на следующем уровне, методика этой школы мне уже понятна. И только зря потраченное время.

,

Очень рад, что выбрал эту школу! О

,

Закінчила 3 рівні в цій школі. Завжди усім радила і вважала GreenForest найкращою школою в Києві та не тільки. Та в цьому році вона мене розчарувала. Я хотіла записатися на 6 останній рівень у відділ на Позняки, де відходила 3 попередніх рівні. Однак мені повідомили, що група не збирається. Спробувала записатися у інші відділи та на Палаці Спорту усі місця зайняті (там аж по 15 людей в реєстрі). І ось, нас 4 людей, які 100% будуть відвідувати всі заняття, вимушені шукати іншу школу. Сумно. Я розумію, що з точки зору школи ми не є в пріорітеті, оскільки закінчуємо навчання та не запишимось далі, але все ж. У мене питання, навіщо записувати у групи на Палаці Спорту стільки людей, якщо частині із них можна запропонувати перейти на Позняки та відкрити там нову групу? Курси орієнтуються на те, що з цих 15 людей половина відмовиться, але як на мене це не правильний вектор.

,

Никому не рекомендую эту школу. Во-первых, на занятиях сплошной детский сад: песенки поют, в кроссворды играют. Если хотите серьезного обучения, то вам не сюда. Во-вторых, на фейсбуке они скрыли мой отзыв, я свой отзыв вижу, а остальные пользователи нет. Явно без махинаций не обошлось. Ну и мой отзыв был об очень злостном нетив спикере алексе, который постоянно самоутверждался за счет студентов, был очень агрессивен и вел себя откровенно по-хамски. Не ведитесь на яркую рекламу и не подписывайте хитроумный договор, ибо если вам что либо не понравится, вы свои денежки уже не вернете

,

Закінчила в травні перший рівень, і ось записалась вже на другий рівень (літній інтенсив). Навчання цікаве і не сильно напряжне. Вже відчуваю прогрес і не збираюсь зупинятись. Дякую школі "Грін Форест" за хороших і вголовне, вимогливих, викладачів!

,

Школа володіє своє особливою магією.. Справа в тому, що закінчення навчального семестру сприймається вкрай важко.. Не хочеться розлучатися і покидати Грінфорест. Знаю, навіть, що старші групи часто роблять додаткові семестри, щоб ще на пів року лишитися разом ^_^
В чому ж справа? Ну це ліпше відчути, ніж пояснити.. Подобаються тут жваві і життєрадісні викладачі, які просто закохують в себе.. Професійне викладення матеріалу і багато інтерактиву.
Ще би хотілося відмітити багато факультативних занять! Кулінарні зустрічі, просто чат чи спікінг - це все неймовірно корисно і привчає в житті не розгублюватися, коли потрібно використати знання англійської.
Не подумайте, що вам тут вкладуть всі знання в голову, ні. Працювати треба вдома - робити домашку, вчити слова, додатково читати чи дивитися фільми. В ГФ просто подадуть матеріал якісно і доступно пояснять, якщо не розумієте..

Якщо вагаєтеся, то не я би радив Грін Форест без варіантів. Це і не дорого і супер якісно!

Львів

,

Я англійську ніколи не вивчала. Пішла в цьому семестрі на перший рівень в ГФ. Навчання виявилось цікавим, викладачі - приємними і привітними, а заняття - веселими і ефективними. Дуже задоволена школою, буду навчатись і далі.

,

Учусь в Харьковском ГФ. И я очень довольна методиков преподавания ..Очень интересные и познавательные уроки , куча дополнительных спецкурсов..это просто нечто!
Преподаватели такие классные. умные, веселые. Планирую пойти на летний интенсив, так как не представляю уже себя без английского с Грин форестом и моей группы, где нашла много новых друзей!!.
Спасибо вам!

,

Дуже задоволена школою та якістю навчання в ГФ! Ходилла на інтенсивний курс, мені дуже допомогло. Вчителі та колектив дуже привітні та професійні, цікаво побудовані заняття - нема часу скучати. Правда, інтенсивний курс трохи важкий в моральному плані - багато годин навчання і тд, але зате результат на лице. Всім рекомендую!

,

Уже два семестра отходила в ГФ. Если честно, то я очень довольна. Эта школа превысила все мои ожидания. Преподаватели замечательные, интересные и всегда готовые помочь люди. В ГФ можно выучить не просто "учебник", но еще массу дополнительной интересной информации. Отдельный плюсик носителям языка, которые преподают раз в неделю разговорные занятия. Они рассказывают очень много увлекательного и про язык и про страну, в которой жили...
Еще радует огромное количество спец. курсов. Я думаю, сможет найти спец. курс на свой вкус) К тому же, они совершенно бесплатны и возможность их посещения - не ограничено.
Я рада, что нашла эту школу. Планирую продолжать заниматься тут и в следующем году.

,

Учусь в ГФ первый семестр, так вышло, что сначала по несколько занятий был у разных преподавателей, хотел сориентироваться в уровне и во времени занятий, методы обучения конечно зависят от индивидуальности и личности преподавателя, хоть и идет обучение по одной программе. Не у всех понравилось, зато в итоге "нашел" того, который мне подходит и занимаюсь с удовольствием!
Школу выбрал по совету коллеги, с другими не сравнивал.
Сразу понравилась атмосфера - располагает, дружелюбие администраторов, преподавателей, - помогает адаптироваться и учиться.
Понравилось заниматься у Татьяны Гунько (но неверно выбрал уровень) и у Галины Беззубцевой.
Галину мне рекомендовали ее бывшие ученики, я так же очень рекомендую! Заниматься у жизнерадостного, знающего и позитивного человека очень приятно и эффективно, думаю вся группа это может подтвердить :).
Если группа небольшая, 6-8 чел, то заниматься комфортно, всем хватает времени и внимания.
Школу рекомендую, найдите "своего" преподавателя.

,

Сейчас заканчиваю первый курс в ГФ. Когда записывалась, в английском немножко ориентировалась (базовые знания), но не разбиралась даже в самых элементарных временах, поэтому, после прохождения теста меня отправили на 1 уровень.
По прошествии 4 месяцев мои знания значительно улучшились :) Преподаватели и администрация - молодые и очень приятные люди.
Интересные занятия и веселые игры делает мою учебу в ГФ безумно интересной)))
В сентябре планирую продолжить обучение на 2 уровне.
Приходите и вы. Советую ;-)

,

Займаюсь з грінфорестовцями місяць: динамічно, пізнавально, активно і корисно.
Справді, дивним способом, вони стимулюють вивчати нову лексику, розуміти граматику. Однозначно, я прогресую у вивченні іноземної!

Щиро рекомендую!

,

Навчаюся у Грін Форесті уже 3-й семестр. Дуже подобається. Дружній, молодий, енергійний та компетентний колектив. Викладання якісне. Навчання проходить дуже цікаво та пізнавально. IMHO

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок