Докладна інформація про компанію

Загальна англійська мова.

Яка тривалість курсу навчання
Кожен рівень триває 4,5 міс. Всього рівнів 6:
1 – Elementary (початковий), 2 – Pre-Intermediate (нижче середнього), 3 – Intermediate (середній), 4 – Upper-Intermediate (вище середнього), 5 – Advanced (високий), 6 – Proficiency (професійний).
Сертифікат нашої школи з оцінкою за фінальні іспити видається після 4 та 6 рівнів.
Закінчивши певний рівень, студент може перейти на наступний лише за умови успішно складеного іспиту, який складається з 3-ох компонентів: письмовий тест на знання граматики (Finаl Test), усний екзамен (Speaking) та лексичний зріз.

Яка система та графік навчання
Основна програма: 3 заняття на тиждень: два базових заняття по 1 год. 50 хв. + один розмовний тренінг тривалістю 1 год. 30 хв. у групах по 9-13 чоловік.

  • Базові заняття є комплексними, на них опрацьовується граматика, лексика, усне та письмове мовлення. Програма будується на основі підручників New Total English видавництва Longman.
  • Графік занять: Пн., Чт. / Вт., Пт. / Ср. Сб. м.Львів – 15:00, 17:00, 19:00.
  • Розмовні тренінги, які проводить інший спеціаліст, спрямовані на відпрацювання розмовної англійської та збагачення лексики. Для груп 3-го рівня раз на місяць такі тренінги проводять носії мови, з 4 рівня – носії мови щотижня.

Більшість розмовних груп займаються по суботам з 9.00 до 17.00. Деякі групи займаються в будні дні у другій половині дня. Записатись до розмовної групи зі зручним для вас розкладом можна у адміністратора офісу під час здійснення оплати за навчання.
Додаткова практика (безкоштовно):

  • Спецкурси, студії, та клуби англійською мовою: заняття проводяться по середам та суботам за попереднім записом у адміністратора за 1-3 дня.
  • Користування бібліотекою та відеотекою.
Курси
Категорії курсу: мовні - англійська мова.
Вік аудиторії: студенти, дорослі.
від 3450 грн
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі курси в Львові, а також ВНЗ в Львові, коледжі та технікуми в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок