Докладна інформація про компанію

Загальна англійська мова.

Яка тривалість курсу навчання
Кожен рівень триває 4 міс. Всього рівнів 6:
1 – Elementary (початковий), 2 – Pre-Intermediate (нижче середнього), 3 – Intermediate (середній), 4 – Upper-Intermediate (вище середнього), 5 – Advanced (високий), 6 – Proficiency (професійний).
Сертифікат нашої школи з оцінкою за фінальні іспити видається після 4 та 6 рівнів.
Закінчивши певний рівень, студент може перейти на наступний лише за умови успішно складеного іспиту, який складається з 3-ох компонентів: письмовий тест на знання граматики (Finаl Test), усний екзамен (Speaking) та лексичний зріз.

Яка система та графік навчання
Основна програма: 3 заняття на тиждень: два базових заняття по 1 год. 50 хв. + один розмовний тренінг тривалістю 1 год. 30 хв. у групах по 9-13 чоловік.

  • Базові заняття є комплексними, на них опрацьовується граматика, лексика, усне та письмове мовлення. Програма будується на основі підручників New Total English видавництва Longman.
  • Графік занять: Пн., Чт. / Вт., Пт. / Ср. Сб. Час занять: м.Дніпропетровськ – 16:10, 18:10, 20:10;
  • Розмовні тренінги, які проводить інший спеціаліст, спрямовані на відпрацювання розмовної англійської та збагачення лексики. Для груп 3-го рівня раз на місяць такі тренінги проводять носії мови, з 4 рівня – носії мови щотижня.

Більшість розмовних груп займаються по суботам з 9.00 до 17.00. Деякі групи займаються в будні дні у другій половині дня. Записатись до розмовної групи зі зручним для вас розкладом можна у адміністратора офісу під час здійснення оплати за навчання.
Додаткова практика (безкоштовно):

  • Спецкурси, студії, та клуби англійською мовою: заняття проводяться по середам та суботам за попереднім записом у адміністратора за 1-3 дня.
  • Користування бібліотекою та відеотекою.
Курси
Категорії курсу: мовні - англійська мова.
Вік аудиторії: студенти, дорослі.
від 3300 грн
Оцінка відвідувачів
(по 4 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Учил язык с репетитором на протяжении всей школы, в Грин форест пришел больше с целью общения. Очень доволен, наверное, одна из самых интеллигентных школ города. Во многих других, куда ходил на пробные уроки, много шуток ниже пояса и контингент так себе...

,

В Днепре школа испортилась ! Главный администратор Настя доруководилась , что уже по 3-4 человека в группе. Ну с таким хамским отношением к клиентам как у неё оно и понятно. Куда там руководство этой конторы смотрит. Приличной организацией Грин Форест с таким менеджментом уже не назовёшь (((

,

Я не согласна! Если не хочеш учиться, то никто тебе не поможет. Учусь здесь уже 3 семестр. Хочу сказать что студентов с каждым годом меньше не становится, причем многие учатся не первый семестр.
Большинство приходит по рекомендации знакомых и остаются. Мне кажется что это лучший показатель успешности.

,

школа так себе. Преподаватели не опытные. Ученик: Сердюк Александр Николаевич. Закончил уровень pre intermidiate.

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок