Докладна інформація про компанію

Окрім дослідних викладачів, вигідна наша гідність полягає в тому, що ми зручно розташовані. Прямо біля метро "Лівобережна".

Навчання відбувається в комп'ютерному класі оснащеному новою технікою. Ніяких старих моніторів з нечітким зображенням у нас не немає.
Кожному відведено індивідуальне робоче місце.
У навчанні використовується проектор.

Заняття відбуваються у вечері з 18.30 до 21.30
2 разу на тиждень щопонеділка і середи або по вівторкам і четвергам.

Початок занять відбувається по певних датах,
вони не відміняються і не переносяться.

Групи складаються з 10 осіб.

Для того, що б прочитати програму курсів, перейдіть на сайт і виберіть курс, що цікавить Вас.

Для запису на обраний Вами курс, Вам необхідно під'їхати до нас в офіс за адресою: вул. М. Раськової, 13 у будь-який буденний день з 11.00 до 18.00. Зробити це потрібно заздалегідь, оскільки групи у нас заповнюються швидко. За тиждень до дати початку занять місць в групах не залишається.

Якщо виникнуть питання, телефонуєте.
Або приїжджайте. Живе спілкування завжди краще!

Курси
Категорії курсу: професійні, підвищення кваліфікації - дизайн, поліграфія, змі; комп'ютер - графіка, дизайн, веб-дизайн.
Вік аудиторії: середня школа, студенти, дорослі.
від 1300 грн
Оцінка відвідувачів
(по 1 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Курсы фотошоп в киеве Я не так давно прошел здесь курс по программе Photoshop, скажу откровенно, был приятно удивлен. После посещения мной разных курсов, эти оставили приятное впечатление. Высокий уровень знаний преподавателя, никакой вопрос не ставил его в тупик, необычная методика и внимательное отношение к каждому. Без воды и разглагольствований, это мне понравилось. Сразу чувствуешь, что преподаватель не только профессионал в области графики, с многолетним стажем (как потом, кстати, выяснилось, что он профессиональный художник), но и профессионал в обучении, что встречается крайне редко. Я еще планирую пройти здесь же курс по Adobe Illustrator, а пока отправил на обучение свою жену! Цена не высокая, а по коэффициенту цена/качество это лучшее, что я встречал. Особенно в сравнении с расплодившими сейчас везде курсами и тренингами. Я доволен. Кстати и прибавкой к зарплате тоже, которой в первую очередь обязан преподавателю этих курсов - Кулакову Кириллу Геннадьевичу! ? Спасибо!

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок