Оцінка відвідувачів
(по 31 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Посещали садик полгода. Очень довольны. Директор приятная, вежливая, воспитатели хорошие. В садике порядок в помещениях, места много, светло, тепло, чисто. Благодарны за внимание и заботу

,

Сьогодні, зарахували до садочка. Швидко і безпроблемно, керівник все пояснила, розповіла про адаптацію, я задоволений. Дякую, бо від знайомих наслухався про жахи вступу до садочку. Ще раз дякую!

,

Ось пройшло останнє свято в садочку, час до школи. Я ніколи б не подумала, що діти будуть хотіти залишитись в садочку... Всі плакали, і навіть діти-і це говорить про багато...Висловлюємо щиру ПОДЯКУ КЕРІВНИЦТВУ і всім ПРАЦІВНИКАМ, ВИХОВАТЕЛЯМ. Найголовніше-це атмосфера і душа садочка, і тут вона є!!!!!!!!

,

Я дуже задоволена, що майже щотижня дітки показують театралізовані вистави, на які запрошуються всі дітки садочка. Дітки постійно, щось вчать і показують це іншим. Можна сказати "Діти для дітей". Дякую за роботу працівникам! Шкода, що вже до школи....

,

Сьогодні відбулася вистава, в якій актори - діти, "Вечора на хуторі..." - це щось неймовірне!!! І дітки всіх груп, і працівники сиділи зачаровані!!!! ДЯКУЄМО, що завдяки постійним театралізованим виставам в садку, наші діти навчилися достойно розмовляти, постійно знайомляться з класикою літератури... Сьогодні всі побували в ТЕАТРІ. Дякуємо! БРАВО!!! Діти - артисти - це здорово!!!
Р.S: А ще кажуть, все погано в країні - все залежить від людей та бажання!!!!

,

Щиро вітаю і дякую колективу не за роботу з нашими дітьми , а за любов ДО НАШИХ дітей!!! За Новорічне Свято, окремий уклін.

,

Не знаю, кому, що не так.... Да, майданчики не сучасні, але вони є - пофарбовані, з ігровим обладнанням, яке завтра не зламається... Батьки, ВИ не на те звертаєте увагу...
Скажіть краще про ті заняття, що проходять з дітками, про свято осені, про сучасні таночки.... Не про красиву картинку необхідно дбати, а про наповнення Ваших дітей - добром, теплом і повагою.
Дякую колективу за роботу!!!!

,

Дуже, Дуже, Дуже шкода, що 1 вересня нам до школи. Ми хочемо подякувати за тепле відношення, за приємну атмосферу, за відмінні розваги в садочку!!!! Всім працівникам великий уклін!!!!!!!

,

ходили до садочку 1 рік, група Метелики. дуже задоволені ставленням адміністрації - Н.М. все контролює і перевярє сама, чи діти займаються, чи гуляють. Окрема подяка нашій виховательці - Світлані Миколаївні. Справедлива і чуйна людина, проводить цікаві заняття для дітей, навчає відповідно віку кольорам, рахунку, іншим базовим речам. дитина із задоволенням ходила до групи.

,

Кажуть, що в києві до садочка потрапити неможливо...., можливо. Швидко, зрозуміло.
Дякую керівнику!
І в наш час трапляються адекватні, приємні, виховані люди!
СПС!!!!!

,

Очень жаль, что все хорошее, когда-нибудь заканчивается... Не знаю как будет в школе??!!, но всегда буду помнить как по-домашнему тепло в саду!!!!!
Н.Н.Т. и всем сотрудникам сада Спасибо и благодарность.

,

Дуже добре, що дітям прививають любов до матері та своєї країни. Не забули і про свято МАМ!!! МОЛОДЦІ. ДЯКУЄМО від всіх мам садочка.

,

Мой ребенок ходит в группу ясли у нас новенькая воспитательница и няня классные девочки хорошо относятся к детям Ирина то няня вроде молодец молодая очень но молодец хороший у нее подход к детям. Спасибо вам за все вы лучшее все держите также дальше будте командой в своей группе вместе вы сила

,

Хочу висловити "БЛАГОДАРОЧКУ" за те, що ніхто не донімає всякими "треба, надо, будь-ласка, це терміново необхідно...", пишу, бо на дитячому майданчику з мамами інших садків постійно про це чую. Приємно, вранці-привела, ввечері-забрала, все....
Всім дякую!!!

,

Сьогодні в садочку зима зустрілась з весною! Як весело це відбулося! Пригадали всі звичаї та обряди. На обід прилетять жайворонки-булочки.
ВСІМ ДЯКУЮ!!!!! ЗІ СВЯТОМ СТРІТЕННЯ!!!!!

,

Ми зовсім недавно відвідуємо цей дитячий садок. Довго і ретельно шукали і нарешті знайшли!!!! Заняття-щодня, постійне нагадування з боку вихователів про дотримання режиму дня, бо прийде Н.М. і запитає, чому ще не розпочали заняття, чому затримали прогулянку... Приємно, що в наш час є люди, які справді працюють!!! Дякую колективу!!!
НЕ ВСЕ ЩЕ В КРАЇНІ ВТРАЧЕНО.

,

Хочу сказати дякую за оперативну і зрозумілу відповідь з боку адміністрації сада на задане будь - яке питання.

,

Хочу висловити слова вдячності за чудове Свято Миколая. І дорослі, а головне дітки отримали максимум задоволення. Цікаво, що участь у святі прийняли всі діти садочка. Було два Миколая-дитина і вихователь. Все було змістовно і лаконічно. Дуже шкода, що вже час йти до школи і більше не буде таких веселих свят. Муз.керівник А.М. - сучасна, творча, мелодійна. Все завжди нове і цікаве для дітей. Висловлюємо слова подяки!!!!

,

Сьогодні в групі "Сонечко" - День відкритих дверей. Я дуже здивована і задоволена, що з дітками проводять такі цікаві заняття. Дякую.

,

Добре, що ми потрапили сюди. Затишно, спокійно, добре годують. Іллюші подобається. І головне, тут займаються з дітьми - безкоштовно!!!!!!!!!

,

+
Как жааааль, что последний год в садике.!.!

,

ДЯКУЄМО!!!! Працівникам садочка за чуттєву, теплу атмосферу та відношення до наших дітей протягом всього відвідування. Випускне свято, це не тільки радість але і сум, що все закінчилось... Народжу другу дитину і віддам тільки ВАМ!!!!
Керівництву - РЕСПЕКТ!!!

,

Неймовірно чуттєве свято мам!!!

,

Самий звичайний садочок, нічого особливого, але до нього хочеться повернутися, в нього хочеться віддати свою дитину.

,

Самий звичайний садочок, нічого особливого, але до нього хочеться повернутися, в нього хочеться віддати свою дитину.

,

Садочок мого дитинства. Чисто, тепло і привітно. Дякуємо!!!

,

Наши дети посещают д/у 117! Нас беспокоит незаконченный до сих пор ремонт в группе во время учебного процесса!!! Деньги на ремонт собрали ( по 2000 грн с каждой семьи) в начале октября был начат ремонт. Директор д/у свела две младшие группы для осуществления ремонта. Ремонт длится уже больше месяца, а ведь она обещала закончить его в течении 2-х недель!!! МЫ родители возмущенны неумелым руководством директора, ведь сумма была немалая!

,

Детский садик, жена не хотела, сейчас довольна. Маленькие группы, взносы разумные, воспитатели попались очень хорошие, если вы хотите люкс, то вам он не подходит. Это детский сад моего детства.

,

Садиком очень довольны.

,

Прелесть, а не садик

,

чуйні вихователі, доброзичливе керівництво,паркова зона,задоволені !!!

Див. також:
Зворотній зв'язок