Оцінка відвідувачів
(по 17 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Сьогодні в садочку зима зустрілась з весною! Як весело це відбулося! Пригадали всі звичаї та обряди. На обід прилетять жайворонки-булочки.
ВСІМ ДЯКУЮ!!!!! ЗІ СВЯТОМ СТРІТЕННЯ!!!!!

,

Ми зовсім недавно відвідуємо цей дитячий садок. Довго і ретельно шукали і нарешті знайшли!!!! Заняття-щодня, постійне нагадування з боку вихователів про дотримання режиму дня, бо прийде Н.М. і запитає, чому ще не розпочали заняття, чому затримали прогулянку... Приємно, що в наш час є люди, які справді працюють!!! Дякую колективу!!!
НЕ ВСЕ ЩЕ В КРАЇНІ ВТРАЧЕНО.

,

Хочу сказати дякую за оперативну і зрозумілу відповідь з боку адміністрації сада на задане будь - яке питання.

,

Хочу висловити слова вдячності за чудове Свято Миколая. І дорослі, а головне дітки отримали максимум задоволення. Цікаво, що участь у святі прийняли всі діти садочка. Було два Миколая-дитина і вихователь. Все було змістовно і лаконічно. Дуже шкода, що вже час йти до школи і більше не буде таких веселих свят. Муз.керівник А.М. - сучасна, творча, мелодійна. Все завжди нове і цікаве для дітей. Висловлюємо слова подяки!!!!

,

Сьогодні в групі "Сонечко" - День відкритих дверей. Я дуже здивована і задоволена, що з дітками проводять такі цікаві заняття. Дякую.

,

Добре, що ми потрапили сюди. Затишно, спокійно, добре годують. Іллюші подобається. І головне, тут займаються з дітьми - безкоштовно!!!!!!!!!

,

+
Как жааааль, что последний год в садике.!.!

,

ДЯКУЄМО!!!! Працівникам садочка за чуттєву, теплу атмосферу та відношення до наших дітей протягом всього відвідування. Випускне свято, це не тільки радість але і сум, що все закінчилось... Народжу другу дитину і віддам тільки ВАМ!!!!
Керівництву - РЕСПЕКТ!!!

,

Неймовірно чуттєве свято мам!!!

,

Самий звичайний садочок, нічого особливого, але до нього хочеться повернутися, в нього хочеться віддати свою дитину.

,

Самий звичайний садочок, нічого особливого, але до нього хочеться повернутися, в нього хочеться віддати свою дитину.

,

Садочок мого дитинства. Чисто, тепло і привітно. Дякуємо!!!

,

Наши дети посещают д/у 117! Нас беспокоит незаконченный до сих пор ремонт в группе во время учебного процесса!!! Деньги на ремонт собрали ( по 2000 грн с каждой семьи) в начале октября был начат ремонт. Директор д/у свела две младшие группы для осуществления ремонта. Ремонт длится уже больше месяца, а ведь она обещала закончить его в течении 2-х недель!!! МЫ родители возмущенны неумелым руководством директора, ведь сумма была немалая!

,

Детский садик, жена не хотела, сейчас довольна. Маленькие группы, взносы разумные, воспитатели попались очень хорошие, если вы хотите люкс, то вам он не подходит. Это детский сад моего детства.

,

Садиком очень довольны.

,

Прелесть, а не садик

,

чуйні вихователі, доброзичливе керівництво,паркова зона,задоволені !!!

Партнери сайту
Дитячий садок «Центр детства»
Дитячий садок «Центр детства»
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок