Оцінка відвідувачів
(по 13 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Наталія, 23.03.2017, 21:18

Очень Вас поддерживаю, но в яслях детки еще не утвержденные и не умеют самовыражаться. А то, что в группе всегда была гармония и нежность.- это да не отнять!

,

Часто проблема в ваших детях , а не в воспитателях. Ну смешно 15-16 человек ходит в сад спокойно, а одного вечно обижают)))))))))))))))

,

Найголовніше для мами - щоб дитина із задоволенням ходила у садочок, тому первше враження має бути на висоті. Так і склалося у нас. Дуже вдячна Тетяні Олексіївні та Світлані Володимирівні ясельна група СОНЕЧКО за чудовий рік!!! Це група в якій діти не знають як кричать вихователі! Дякую за доброту та любов до дітей!

,

З вихователями у нас склались нормальні стосунки, дитина не скаржилась. Хоча були питання до вихователів, чому беруть в групу зовсім хворих діток чи чому вивели на вулицю дитину у мокрому одязі, з мокрими спинами, чому всім дають пити з однієї чашки. Вихователям по дванадцятибальній шкалі сталю оцінку 10. Але це лише нашим вихователям така хороша оцінка. Бачила коли чужа вихователька на майданчику осінню дитину з голою поясницею тягнула- "волочила" за руку по землі за те, що не послухався, дикі воплі жахливими словами як в арміі- чула від інших вихователів. Хвороби постійний стан. В середньому відвідували групу 10 із 25. Директора потрібно поміняти. Грошей вимагають багато. Все здирають від батьків, притому апетити виросли і вже не просто просять , а вимагають, що ви зобов'язані купити те і те....і цілий список, і саме таке...., а інколи і у кого купити.... Всі збори присвячені питанням фінансів. Про дітей розмова не йде. Змінити адміністрацію, і все буде добре!

,

Отличный садик!!!

,

Мой ребенок ходит в группу к Лидии Хомовне и ему очень нравится.Он каждый раз говорит с восхищением о воспитателе и нянечке,а зная своего ребенка то он бы никогда не принял людей которые его дергают за волосы и не справедливо наказывают.Я с восхищением отношусь к работе Лидии Хомовны и Любовь Антоновны!Эти люди отдают свою душу,любовь по 12 часов каждый день нашим детям и я хочу выразить им свою благодарность!

,

Хороший садик!

,

Мы,родители детей,которые посещали группу воспитателя Лидии Фоминичны и няни Любовь Антоновны. Наши дети были с этими педагогами с большой буквы 3 года. Дети с удовольствием шли в садик, потому что они любили их. И хотя мы уже в школе, дети всегда их навещают. Воспитатель Лидия Фоминична добросовестно подготовила детей к школе.Наши дети хорошо учатся, они дружные и воспитанные. БОЛЬШОЕ СПАСИБО ЗА ВОСПИТАНИЕ НАШИХ ДЕТЕЙ!!!

,

Ходили мы в этот "садик" 5 месяцев, ребенок с трудом туда ходил. Начала я выяснять почему, что не так, узнала что няня Любовь Антоновна за волосы детей дергает, если что не так то воспитатель Лидия Хомивна сама не наказывает, а настраивает детей против провинившегося или просит кого то из детей ударить провинившегося. "Хорошая тактика" если что она не виновата, это все дети. После долгих разговоров с "выхователем" мы перевели своего ребенка в другой садик, ходи с удовольствием. Отдельно хочу сказать про выхователя Лидию Хомивну, очень черствый человек как будто робот, каждый раз когда я забирала ребенка раньше она обязательно что то ела. Ребенок даже здороваться с ней не хотел.

,

Администрация чудесная! Коллектив очень хороший, работает сплоченно. Воспитатели - умнички !!!!

,

Хочу поставить оценку отлично воспитателям ясель.

,

Ганна Іванівна найкращий вихователь і взагалі колектив дуже гарно ставиться до дітей.

,

Дуже гарні вихователі ясельних груп

Див. також:
Зворотній зв'язок