Оцінка відвідувачів
(по 9 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Садочок чудовий. В яслах працюють вихователі від бога. Ольга Мефодиевна,Лариса Іванівна помічник вихователя Іра це ж просто вихователі з великої літери. Зараз вже різних як ми вже перейшли в іншу групу,молодшу,але не забуваємо про них. В молодшій групі Олена Анатоліївна це теж прекрасний вихователь. Велика їй подяка за все,що вона робить для наших дітей. Вона викладається на повну,щоб навчити їх усьому,що можна в їхньому віці знати. Завжди переживає за всіх дітей. Вона дає ті знання,що не кожен вчитель дає в першому,другому класі. Помічник вихователя Любов Вікторівна це теж прекрасна людина. Всіх дітей любить. За всіх турбується,як за своїх онуків. Ми її теж дуже любимо. Взагалі,хочу сказати,що свою професію треба любити. І бути на своєму місці. Ці вихователі і помічники вихователів на своєму місці! Здоров'я їм та терпіння!

,

Да не плохой, садик хороший. Но непонятно с этой электронной регистрацией,были по списку 12, а потом как оказались 69, короче вперед наверно прошли те кто больше заплатил спонсорской помощи.

,

класный садик у меня ребёнок ходит претензий никаких нет

,

я очень довольна садом!и ребёнок ходит каждый день с удовольствием!!!

,

Садик хорош тогда, когда воспитатель занимается детьми, а не просто отбывает своё рабочее время, да и няня должна помагать чистоту поддерживать, а не убегать домой сразу после неполной порции даной детям еды. Сад хороший, но, как говорят, не место красит человека, а человек место, поэтому и получается, что кому как повезёт с педколлективом.

,

Клас

,

в саду №148 группы Алско нет, это в саду №678 Алско, поэтому прежде чем писать узнайте больше информации, хороший сад.

,

Садик никакой,мои окна в доме выходят напротив,заведующая входит на работу через дыру,которая находиться в заборе рядом с гаражами,за которыми кстати курят воспитатели крутой группы Алско.

,

Очень хороший сад. Мой ребёнок ходит с удовольствием.

Див. також:
Зворотній зв'язок