Оцінка відвідувачів
(по 6 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Найкращий садок в нашому районний!!! Дуже толерантна завідувача Наталія Анатоліївна, завжди коректно вирішувати всі питання. А вихователі доброзичливі та віддані своїй роботі люди. Я водила дітей з ясел до старшої групи і хочу подякувати їм: Тетяні Миколаївна та Лариса Петрівна за турботу і догляд в яслах , Ірині Володимирівні та Інні Василівні за підтримку і бажання завжди бути в курсі справ і досягнень наших дітей, а Ользі Олександрівці та Ірині Генадіївні за підготовку до школи. Хто вибирає з батьків садок 247 неподалёку.

,

Я садочком дуже задоволена: велий обсяг різнобічних знань отримала моя дитина в старшій групі. і це не тільки читати та писати, але і ставлення до дорослих, літніх людей та своїх друзів. моя дитина весь час питає мене "як я себе почуваю?" за чуйність та турботливість я вдячна вихователям

,

кожен вибирає сам. Мої діти ходили та і зараз ходять до дитячого садка №247. Нічого поганого я не можу сказати ні про вихователів, ні про харчування. Якщо дитина іде із задоволенням до дитячого садка - це для мене сама висока оцінка колективу .

,

А у меня совершенно другое мнение!!! Cад ужасный!! И отношение к детям просто не человеческое!!! А питание какое? Вы,родители,довольны тем как питаются ваши дети? Я как мама очень возмущена!!!!

,

сад очень хороший.мой ребенок там в 4й групе. очень благодарна воспитателям

,

Дуже хороший дитячий садок.Ми ходим вже третій рік.

Партнери сайту
Дитячий садок «I-Kids»
Дитячий садок «I-Kids»
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок