Оцінка відвідувачів
(по 11 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Побори дуже великі! Таке враження , що ми будуємо своїм дітям садочок на віка!

,

Рівнем підготовки в садку 257 не задоволена, може чиясь дитина і читає у 5 років, але це точно не завдяки вихователям цього садка, а скоріше, дякуючи батькам. Вихователі лише на перекур бігають та батьків обсуждають. Свята нового року, які ставить "режисер і хореограф", це взагалі якась дурня. Для такого віку дітям треба дитячі сценки ставити, адже садочок має запам"ятатися чимось казковим, добрим. Деякі вихователі, взагалі, не на своєму місці. З дітьми потрібно працювати за покликом душі.

,

Дуже задоволені рівнем підготовки дітей до школи. Діти читають з 5 років. Високої оцінки заслуговують музичний керівник Катерина Олександрівна, вихователі Лілія Миколаївна, Тетяна Василівна та методист Надія Олександрівна. На хорошому рівні поставлене фізичне виховання. яке викладає Ольга Олексіївна. Другу дитину обовязково віддамо до ДНЗ 257.

,

садок гарний... (бачу тут люди розповідають про той садок, що прикріплений до школи № 197, так це не 257 садок, А 277)
257 знаходиться проворуч від школи № 197, невеликий.
Все там нормально, і вихователі (ми навчаємося в 10 групі- Олександра Олександрівна, Тетяна Михайлівна зараз в дикреті, і няня Ольга Олександрівна). Чудові вихователі, гарні і добрі.Тут про Лілія Миколаївну згадували... чого ж ви не поцікавилися в батьків, які навчають дітей у цій групі, яка вихователька??? Всі знають що у Лілії Миколаївни свої методи в роботі, вона із стажем і досвідом. Тисячу раз чула, як батьки добре про неї відгукуються, діти дисципліновані, розумні. Дивно!!!
Рекомендую цей садок!!!

,

Детский садик 275 это просто кошмар - особенно воспитатель Лилия Николаевна. Заведующая Людмила Петровна делает вид, что ее там нет. а "заслуженные " педагоги типа Лилии Николаевны делают что хотят. Благодаря этому садику мой ребенок получил психологическую травму. Дай Бог здоровья всем сотрудникам этого "славного заведения"!

,

По поводу 277, мы ушли! Потому что там только рассказывают про лицейные группы, а занятий нет. Закончили старшую группу в 257. Очень довольны, ребенок читает, считает, рисует. Поступили в 197 школу без проблем. Между прочем, все учителя 197 отдают свои детей в 257.

,

Ничего хорошего сказать про этот сад не могу. Воспитатели выспрашивают у детей что у кого творится дома, приходит ребёнок домой и рассказывает что воспитатели сегодня спрашивали ругает ли папа маму, приходит ли домой пьяным, а потом просят детей папе и маме не говорить, потому что это их секрет. Ребёнок ходить не хочет, но девать его некуда, да и близко к дому, не знаю, не будем ли мы жалеть в будущем, что наших детей воспитывают такие люди.

,

Детский сад очень хороший, Деньги берут умеренно, без фанатизма. С детьми тут занимаються и стихи учат, просто некоторые мамочки думают, если ребёнка в сад отдал, значит дама уже ничего делать не надо. У меня сын закончил его в 2011 и второго я тоже поведу только туда.

,

Это не этот сад (257)закреплен за 197 школой, а № 277 (который расположен с другой стороны от здания младшей школы 197, которая находится на территории переоборудованного детского сада, а по бокам детсады - 277 и Ваш 257). Так вот, как раз именно в 277 саду классно готовят к школе, есть даже специальные группы ("экономические", лицейного типа, за дополнительные деньги, разумеется). Там есть и английский, и хореография, и хорошие утренники, и детьми занимаются (всякие поделки там, рисунки и т.д. ). У меня дочка в 2010 году окончила именно такую группу и пошла в 197 школу. Так вот: легче всего сдать тесты в эту школу и учиться - это именно выпускникам 277 сада!!! Самая хорошая воспитательница там - Раиса Петровна! Она по-человечески относится к детям, и дети, соответственно, и их родители ее любят.

,

Заправляє у цьому садку всім методист Надія Олександрівна, завудуюча у неї на побігеньках.Виховного процесу у дитсадку не має ніякого, цілу весну діти малюють сонечко, зимою лише ялинки, різниця лишев тому з іграшками ялинка чи без них. Садок закріплений за 197 школою (з англійським уклоном), про англійську в садку навіть мова не іде. Це при тому що у інших садках нашого району англійська та хореографія безкоштовно. Шановна Надія Олександрівна, вам давно пора на пенсію, будь ласка, дайте людям працювати нормально, не потрібно примушувати вихователів давити на батьків, чи думаєте що цього ніхто не бачить? Скільки ж можна купувати книг у дитсадок, якщо ні казок, ні віршів з нашими дітьми ніхто не читає. Чому в інших садках діти з вихователями вчать вірші до кожного свята (Хрещення Господнє, Паска, Вербна неділя), взагалі розвивають пам"ять, а тут лише відробляють години. Чому наші діти стоять на вулиці, як мумії, замість того, щоб бігати та гратися?

,

В садике очень хороший преподавательский колектив. Проффесионально относятся к воспитанию детей.
Моя дочка утром с удовольствием спешит в садик ))

Партнери сайту
Приватний дитячий садок,
Приватний дитячий садок, "Sunny Garden"
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок