Оцінка відвідувачів
(по 9 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Мені дуже поталанило з вихователем і нянею. Чудові люди, займаються дітьми, приділяють їм море уваги. Чудовий садок, але дійсно має поталанити з вихователем)) Вікторія Миколаївна, ви найкраща))

,

Садок чудовий. Завідувачка мила, спокійна. доброзичлева жінка. Систематично в садку проходять заняття, діти отримують багато цікавої, корисної інформації. Вихователі добрі, справедливі,досвідчені фахівці.Всі пункти режиму виконуються постійно. Влітку діти з ранку до вечора перебувають на свіжому повітрі. Спасибі Вам велике, чудові наші жінки, що ви піклуєтесь про наших дітей. Моя дитина з великим бажанням відвідує цей садок.

,

На вид садик не плохой. Но уход за детьми в младших группах ужасный. Смотря ещё как повезёт с воспитателем, нам попалась не квалифицированная женщина. Создавалось ощущение, что дети ей совершенно не нужны, на прогулки дети выходили редко, воспитатели сплетничают на улице вместо того, что б за детьми следить. Заведующая вежливая, но холодная и безучастная. Утреники ужасные. Ничего хорошего в садике не увидела.

,

А моему сыну в этот садик нравилось ходить, сейчас он уже ходит в школу и постоянно мне говорит как ему нравилось ходить в садик, не скрою что от воспитается много чего зависит, но тут уж как повезет, нам видимо повезло воспитатель попалась хорошая. Надежда Павловна ни разу не была замечена чтобы на детей кричала или тем более била, поскольку я общался с другими родителями, и все были довольны. Особо хочу отметить что в садике ребенку нравилось питание лучше чем жена дома готовила, он до сих пор просит готовить молочную кашу как в садике, но все равно говорит что в садике была вкуснее.

,

детей бьют-сама видела, строят летом под стену сада - перед строем дергают за руки во все сторон, и кричат унижающими,запугивающими фразами-ГЕСТАПО.Кошмар...А глаза воспитателей добрі-добрі...может там есть педагоги-нам не попались.

,

не знаю, может и попадаются там воспитатели, которые доброжелательны - но не в нашей группе... увы

,

Вихователі добре навчають дітей мають до кожного особливий підхід.

,

Вихователі високоосвічені, доброзичливі добре ставлявляться до дітей

,

Працює за програмою "Я у світі".Є медсестра. Вихователі освідчені і доброзичливі люди

Партнери сайту
Дитячий садок «Clever Kids»
Дитячий садок «Clever Kids»
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок