Оцінка відвідувачів
(по 10 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Есть няня, которая живёт своим настроением, то кричит за каки, то горшки не даёт пописать. Дети в постоянном режиме "смирно".
Кроме того, в яслях недосмотрели и ребёнок получил страшную травму находясь в группе. Вместо того чтобы уволить тех, кто не досмотрел администрация занялась покрывательством, за что сама вскоре и была уволена. О старших группах не ведаю.

,

Діти без нагляду вихователів! Повна безвідповідальність!

Сьогодні йшла повз цей садок і побачила двох діток (до 3х років точно), які стояли САМІ поруч з калиткою і істерично ридали за мамами (мабуть, перші дні в садочку). Чути їх плач було ще здалека. НІКОГО взагалі з персоналу надворі не було. Двірник прибирав двір метрах в 15 від них, але ніяк не реагував. Калитка тільки прикрита (діти самі могли її легко відкрити), виходить прямо на повну машин дорогу.
Я зайшла на територію, взяла одного на руки, іншого за руку, і відвела в найближчу групу. Вийшла "методист", як вона назвалась, і сказала, що знайде, з якої вони групи...
Щастя, що все закінчилось так, і діти не вийшли на вулицю, не потрапили під колеса або не загубилися...

ЯК МОЖНА МАЛИХ ДІТЕЙ ЗАЛИШИТИ НА ВУЛИЦІ САМИХ І НЕ СПОХВАТИТИСЬ, ЩО ЇХ НЕМАЄ В ГРУПІ???

,

Все супер!!!!! Ребенок ходил с большим удовольствием!!!

,

Очень хороший садик. Ребенок в восторге, по утрам практически не хандрит) Вообщем рекомендую

,

Выпускаемся в этом году. Садик хороший, оношение к детям отличное. Ребенок ходит с удовольствием. Сбор денег минимальный. Минус в обучении, очень слабое. У ребенка нет знаний, которые должны давать в старшей группе.

,

Выпускаемся из садика в этом году. Будем скучать очень! Отличные воспитатели (во всех группах, так как летом часто группы объединяют, но ни на кого не жаловались), к детям отношение замечательное. Ребёнок действительно хотел идти в садик и не хотел уходить. Отдельная благодарность заведующей - Валентине Фёдоровне, за тщательно подобранный коллектив и общую тёплую атмосферу. Очень "домашнее" место.

,

садик никакой - с детьми не занимаются. Зато обдирают прилично - лучше вместо приобретения видиков поставить в каждую группу видеокамеры. Мой сын после ясельной группы приходил грустный, няня Алла кричит на детей за каждый "как".

,

Відвідувала цей дитсадок з 1997 - 2001 рр. Спогади залишилися тільки приємні. Хотіла б і зараз увійти туди дитиною. :)

,

Дитина біжить в садок з задоволенням. За рік не маю жодної притензії. Чудовий персонал, чудове керівничтво.

,

Знаю этот сад 35 лет - выросла сама, сестра, ребенок. Прекрасный садик, внимательные педагоги, оч. корректные. Отл. питание.

Партнери сайту
Дитячий садок «Clever Kids» в Riviera Villas
Дитячий садок «Clever Kids» в Riviera Villas
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок