Оцінка відвідувачів
(по 7 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

С 2017 по 2019 гг.
Группа №6
Воспитатели: Лидия Дмитриевна, Людмила Михайловна; Помощник воспитателя: Наталия Николаевна; Логопед: Татьяна Евгеньевна.
Отзывы только положительные: уютная обстановка, ответственное и внимательное отношение к ребёнку со стороны воспитателей, работа логопеда заслуживает наилучших похвал, очень хорошая подготовка к школе.
Спасибо коллективу садика, очень благодарны.

,

ми потрапили в 435 садочок в 2017 році - фонетико-фонетичні проблеми. За рік (чи навіть за пів року) проблему було виправленно. Колектив нашої групи - це, як кажуть, ДРІМ-ТІМ, Золотий склад і т.д. і т.п. - логопед Тетяна Євгенівна, вихователі Лідія Дмитрівна та Людмила Михайлівна, помічник вихователя Наталля Миколаївна. Кожен відовідально ставиться до своїх обов'язків: у дитини за день куча емоцій - і букви вчили, і рослини розглядали, то виростили квіточку, то щось ліпили чи малювали... ВІРШІ!!!! дитина вчила і розказувала вірші - до цього ліньтяйнічав)
В групі чисто і затишно!
Однозначно РЕКОМЕНДУЮ йти в 435 садочок) а якщо ще й до наших попадете - буде вам щастя ;)
П.С. А вихователям, логопеду та пом.вихователя величезне ДЯКУЮ!!!

,

Мы, родители выпускников группы 05 ДНЗ 435 выражаем огромную благодарность нашим воспитателям Валентине Александровне, Наталье Петровне, логопеду Елене Павловне за Вашу заботу, любовь, ласку и теплоту к нашим детям.
На протяжении двух лет мы ходили к Вам в группу. Утром дети бежали к Вам, а вечером не хотели уходить домой. Вы научили наших детей читать, писать, дружить и любить друг друга.
Спасибо Вам за ваш благородный и такой нелёгкий труд.
Родители и дети группы 05.

,

Величезне спасибі за роботу, турботу, увагу, чистоту та смакоту!
Валентина Василівна- чудовий, добросовісний керівник; уважна до дітей, батьків, колективу.
Олена Георгіївна залишає творчий відбиток на кожному малюкові.
Педагоги групи : в минулому році вихователь Людмила Борисівна вкладала серце і душу в наших діток; Євгенія Михайлівна продовжує це робити й тепер, виховує та вчить дітвору з особливою теплотою та любов'ю . В цьому навчальному році в нашій групі новий вихователь Катерина Василівна- дуже добра і мила людина ( так говорять діти), цим якостям та позитивом вона наповнює як діток так і батьків.
Наша улюблена логопед Вікторія Петрівна проводить заняття цікаво та переймається кожним з дітей , її посмішка додає оптимізму та позитиву в майбутньому наших діток.
Няня Людмила Володимирівна турбується про чистоту, затишок; допомагає у вихованні дітей , привчає до порядку та гігієни.
Велике спасибі Вам за добрий, теплий дім для наших дітей!
З повагою, батьки Марка.

,

Садик Нам очень нравится! Территория всегда чистая, группы уютные, воспитатели внимательны к детям! У Нас Светлана Анатольевна и Анна Петровна, большое им Спасибо! Замечательный директор! Сборы как и везде на сад и на нужды детей, есть домофон для безопасности, с детьми занимаются и воспитатели и логопед! Учитывая что садик бесплатный и такое внимание это вообще замечательно!

,

Очень хороший садик! Воспитатели профессионалы, индивидуальные занятия с логопедом, специальная программа по подготовке к школе и уютная домашняя атмосфера! При этом он еще и бесплатный!!!А первоначальный взнос в фонд садика и сбор в фонд группы это везде...

,

Садик отличный, воспитатели замечательные, особая благодарность Татьяне Осадчук. Большое Вам спасибо.

Див. також:
Зворотній зв'язок